Moderní sdělování informací v poutavé grafice


Víte kde vám pomůže a jak ji efektivně využít? Využijte ji ve vaší prezentaci a pochopí vás

Popis služby

Infografika poradím vám kde a kam ji použít, navíc bude infografika zasazena do vaší firemní komunikace. Kompletní řešení od nápadu infografiky k realizaci.Moderní grafická metoda vhodná ke komunikaci nových myšlenek, postupů a třeba i návodů a informací. Jedná se o vyjádření poutavou grafikou těch nejklíčovějších informací. 

Přínos infografiky

Použijte tuto grafiku k firemní komunikaci která bude jednoduší a poutavější díky slušivé grafice. Jasně řekne co jiní složitě vysvětlují.

 

Infografika je pro vás ideální


pokud chcete komunikovat jasně a moderně
INFOGRAFIKA
Působivé předávání informací
Moderní komunikační prostředek
Působí na široké spektrum lidí

Infografika od Marketingové garáže


Pečlivě vybrané nástroje z praxe
Respektuji vaší představu a podpořím ji
Mohu zajistit grafické podklady
Vymyslím kde a jak ji použít
Tvořím v profi programech

Víte kde se dá tato grafika všude zapojit? 


Využijte mé zkušenosti a profesionální přístup

FAQ


Nejčastější otázky kolem Infografiky

Kolik stojí realizace ?

Na úvod je dobré říci že návrh obsahuje vždy tři varianty, Například více barevných provedení aby zapadla do vaší grafiky webu. V ceně máte až tři úpravy grafiky, takže za pár korun dostanete návrhy i úpravy za jednu cenu. Cena od nejjednodušší grafiky která může zachycovat použití vašeho zboží nebo služby se pohybuje od 500,- 

Jak dlouho trvá realizace ?

V závislosti na vašem požadavku a složitosti realizace. Ale zvládám realizace od hodiny až po jeden den. V případě složitějších návrhů je jasné že bude třeba více úprav a více času.

Jak probíhá realizace ? 

Nejčastější forma realizace je že vám vytvořím tzv. Storyboard tedy malovaný rámcový návrh jak by grafika mohla vypadat včetně barev. Nebo si návrh můžete vytvořit sami a inspirovat se na webu co je trendy.

Konzultace


Chcete více návštěv na vašem webu ? Nebo snad nejste spokojení s vaším současným webem ? Nebo chcete něco jiného ? Napište mě a uvidíme co se dá vymyslet.