Marketingová garáž

Yang taiji

Ve škole Yang taiji cvičí taichi 24 Forem – nejznámější a nejpopulárnější sestavu taichi pro veřejnost. Pravidelná cvičení taichi, víkendová cvičení qigong (Osm kusů brokátu – Ba Duan Jin)

Zadání klienta

Jasná online prezentace

Původní webové stránky prošly důkladnou analýzou. Během ní se objevilo pár nedostatků v SEO optimalizaci. Především ve struktuře zpětných odkazů, prolinkování webu a logické struktuře procházení webem. Proto jsme chtěli jasnou online prezentaci. Součástí zadání se stal také redesign webu.

SEO optimalizace

Vyhledávače
jsou naše

Kromě dalšího marketingu jsme chtěli být dobře vidět ve vyhledávačích. Proto jsem před realizací copywritingu, tedy textů pro web, udělal analýzu klíčových slov.

Díky těmto krokům mohla být provedena SEO optimalizace s důrazem na klíčová slova ze zjištěné analýzy

Web design

Grafika
a to ostatní

Dobrá orientace a přehledný web design bylo hlavní a první na věc na čem jsme se s paní Mýtinovou shodli. 

Responsivní web

Žádná velikost obrazovky nám není cizí

Webové stránky co se skvěle zobrazí v mobilu nebo tabletu.  Responsivní design je příslibem že i narůstající zájem o bezchybné zobrazení webu v mobilu přispěje ke spokojeným uživatelům. Citelně se také podílí na celkové návštěvnosti webu právě od mobilních uživatelů.

Hodnocení spolupráce

Jeho služby mohu jen doporučit.

Na základě mé poptávky na komplexní služby a grafické práce nám vytvořil pan Bichner webové stránky, které jednoznačně odpovídají potřebám naší taichi školy.

Byla to velmi dobrá, příjemná a konstruktivní spolupráce a komunikace. Jeho služby mohu jen doporučit.
Irena Mýtinová | Yangtaiji

Nechat na sebe kontakt