Vytvoření loga

Vytvoření loga podle vašich představ

Vytvoření loga předchází poměrně detailní grafický návrh loga. Řeší se barvy, styl písma i použítí loga. Logotvorba v sobě musí zahrnovat i použítí loga ve velké formátu například jako polep na auto nebo že bude logo firmy na tričku. Ovšem se musí i pamatovat na jeho plné zobrazení na malém displeji chytrého telefonu. Zjistěte jako je cena za návrh loga. Můžete si také vyzkoušet jak vám půjde tvorba loga online. Čtěte více

Grafický návrh loga

Zpracuji grafický návrh loga

Pro realizaci nového loga nebo úpravu – redesign současného loga bude vhodné si od nás nechat zpracovat grafický návrh loga. Tento návrh je studií toho jaké tvary, barvy, fonty a texty bude logo obsahovat. 

Zpracuji vám ho v grafickém programu ve kterém bude možné návrh loga dále upravovat. V rámci mého řešení máte u základní verze loga až tři různé úpravy v ceně.

To znamená že pokud budete chtít měnit font písma, barvy nebo tvary v logu tak právě pro to je grafický návrh loga vhodný.

Domluvme se na návrhu vašeho loga 

Logotvorba

Logotvorba

Logo firmy

Logo vaší firmy

logo firmy vás odliší od konkurence. Vypovídá kvalitou svého zpracování o profesionalitě firmy, o moderním nebo konzervativním přístupu, vizuální styl loga by měl naznačit obor působení.

Firemní logo upoutává pozornost a posilují firemní image. Úderná firemní loga zajistí, že právě vaši společnost si lidé zapamatují.

Logo musí také svým tvarem, barevností a celkovým pojetím respektovat účel a místo svého použití. Logo musí splňovat ty nejnáročnější estetické nároky. Nesmí být příliš poplatné době svého vzniku. Dobré logo je nadčasové. A také takové, které se dá používat na co nejširší spektrum propagačních předmětů a materiálů.

Vytvořme společně vaše firemní logo.

Cena za návrh loga

Cena za návrh loga

Návrh loga je součástí ceny za vytvoření loga. Proto když si objednáte v Marketingové garáži návrh loga, tak dostáváte kompletní funkční logo.
Je dobré si předem stanovit kde vaše logo bude použito.

Pomohu vám vytvořit návrh i komplet logo ze šablony za 900 Kč. Takové logo bude mít vhodné rozlišení a kvalitu pro použití na internetu.

Mohu vám také vytvořit logo v kvalitě 72 dpi či 300 dpi ideální pro další tisk. Cena takového návrhu a vytvoření loga začíná od 1 200 Kč dle vaší náročnosti.

Benefity:

01 – V jednom návrhu dodávám tři různé varianty loga
02 – Získejte až tři úpravy návrhů loga v jedné ceně

Pokud chcete ušetřit za tvorbu loga, bude dobré mít jasnou představu o tvaru, rozložení, fontu a barvách loga. Nebo si zkusit tvorbu loga online

Tvorba loga online

Tvorba loga online

Chcete si vyzkoušet jak bude vaše logo vypadat? Logo vás bude reprezentovat, tak proč si jeho vytvoření neudělat nanečisto. Můžete využít špičkový editor pro tvorbu loga online s názvem Canva. Pro tvorbu loga ale i další grafické práce.

Nebo chcete inspiraci pro vaše logo? Ozvěte se mi a pomohu vám s návrhy a vytvořením vašeho loga. 

Vaše loga

má práce

Obsluhované oblasti Kladno a Praha

Tvorba www stránek | Optimalizace pro vyhledávače | Tvorba loga | Sociální sítě 

Naše webové stránky používají tzv. cookies. Pokud je budete i nadále prohlížet, s jejich používáním souhlasíte.

Technicky zajišťuje Marketingová garáž © všechna práva vyhrazena