Marketingová garáž

MŠ Švýcarská

Mateřská škola ve Švýcarské ulici vznikla v roce 2009. Její kapacita je 118 dětí, rozdělené dle věku do pěti tříd. Je obklopena prostornou zahradou, vybavenou herními prvky, která je využívána při pobytu dětí venku, hrách, kulturních akcích, relaxaci a ozdravném režimu.

mŠ-Švýcarská-kladno-webové-stránky-pro-školku-kladno_optimized

Zadání klienta

Jasná online prezentace

v přípravě

SEO optimalizace

Vyhledávače
jsou naše

v přípravě

Web design

Grafika
a to ostatní

v přípravě

Responsivní web

Žádná velikost obrazovky nám není cizí

Webové stránky co se skvěle zobrazí v mobilu nebo tabletu.  Responsivní design je příslibem že i narůstající zájem o bezchybné zobrazení webu v mobilu přispěje ke spokojeným uživatelům. Citelně se také podílí na celkové návštěvnosti webu právě od mobilních uživatelů.

Hodnocení spolupráce

Rychlé reakce, dobré postřehy a praxi

Webové stránky naší mateřské školky MŠ Švýcarská jsem si vytvářela sama v šabloně Webnode. Přišla doba, kdy jsem chtěla pro náš web lepší vzhled a kvalitnější zobrazení v mobilních telefonech, kde některé prvky webu nebyly podle mých představ.

Měla jsem radost, že mě pan Vít z Marketingové garáže ubezpečil, že nebude potřeba odejít od zaběhlého řešení www stránek. Proto jsme se s panem Vítem ihned dohodli a po telefonu si sdělili vzájemnou představu.

S jeho tvorbou www stránek jsem moc spokojená. Jak s přístupem, kdy jsme živě konzultovali po telefonu, tak s pružností,úpravou a nasazováním funkčních prvků webu.

Dnes web vypadá moderně, přehledně a i rodiče ho hodnotí jako užitečný – svými informacemi a strukturou hlavního menu.

Pana Víta z Marketingové garáže doporučuji pro jeho rychlé reakce, dobré postřehy a praxi s web designem

Vladimíra Důrová ředitelka mssvycarska.cz

Potřebujete také řešení?

    Další reference