Marketingová garáž

1. Konzultace Zdarma

Zjistěte co se vám v online prostředí daří a kde je prostor se posunout dál

Zjistíte jak jste dobře vidět na internetu

Obsahuje Váš web povinné údaje?

Poznáte jak se Váš web rychle načte

Prověříme funkce webu na mobilních zařízeních

Slovní reference

slunečnice

Když jsme si vyhledávali koho pro naši novou webovou prezentaci oslovíme, padlo nám oko na Marketingovou garáž pana Bichnera. V garáži přece vždycky vnikly velké věci. Rozhodnutí bylo jasné a ani jednou jsme nelitovali. Pan Bichner má opravdový cit pro grafiku a přesně pochopil, jakou máme představu, co k naší firmě sedí.

Měli jsme obavy, jak dlouho budeme grafiku pilovat, ale pan Bichner se prostě mezi prvními 3 návrhy s jedním ihned trefil do našeho vkusu. Umí naslouchat a pochopit zadání. Šlo to jako po másle a všechno online což je naprosto skvělé, rychlé a efektivní. Jak naše stránky rostly, měli jsme stále větší radost z výsledku.

Ten je super a ihned se celá práce pana Bichnera projevila i na umístění našich stránek ve vyhledávačích. Naše Slunečnice doslova pod jeho vedením vstala z popela. Naší firmě si vede týden od týdne lépe a máme nové zákazníky. Bylo to dobré rozhodnutí a jenom doporučujeme! Díky a těšíme se na další spolupráci!!!

Michaela Vorlíčková | AG Slunečnice

marek

Děkuji p. Bichnerovi za perfektní spolupráci i trpělivost při ladění grafické podoby a textové části webových stránek. Vřele a bez výhrad doporučuji !

Ing. Pavel Marek | soudniznalec.cz

ikaros

Děkuji za spolupráci na mém novém webu. Pan Bichner je spolehlivý, ochotný a vždy v dobré náladě. Byla to radost se s ním potkávat a věřím, že se ještě budeme vídat, protože je stále co zlepšovat.

Marcela Hrušková | Galerie Ikaros Slaný

lepší začátek

Spolupráce s panem Bichnerem proběhla výborně. Byli jsme nadšení z jeho komplexních služeb. Web, sociální sítě, print design a celá řada dalších společných počinů. Děkujeme.

Lukáš Šafránek | Lepší začátek

GABZI A VINET

Pan Bichner oživil webovou prezentaci naší chovatelské stanice. Vtisk ji novou identitu díky novému logu, přepracované grafice webu a moderním prvkům. Z našeho webu udělal funkční nástroj co nám přinesl mnoho nových příležitostí.

Mirka Nelzová | Gabži a Vinet

amcobex

Šikovný, kreativní, originální a hlavně profesionální přístup. Doporučuji.

Depuro

Našim cílem byla změna webových stránek, především vzhled, vyhledatelnost, výkonost a funkčnost webu, což naplnilo naše očekávání.  Díky nastavení hlavních klíčových slov na našich stránkách, ale i na sociálních sítích, jsme skvěle dohledatelní na internetu. Děkujeme panu Bichnerovi za ochotu a skvělou spolupráci v rámci ON-LINE a Inhouse marketingu.

Petr Ptáček | DEPURO s.r.o.

závora

Spolupráce s Vítem Bichnerem na rekonstrukci webu Ústavu forenzních disciplín Praha, z.ú. byla pro náš ústav doposud tou nejlepší zkušeností tohoto typu. Na rozdíl od jiných specialistů zaměřených na problematiku firemního webu a virtuální komunikace jsme obdrželi dílo za desetinu času a za nejlepší nabízenou cenu! Krom toho je Vít Bichner mimořádně vstřícný, ochotný a příjemný člověk. Osobně nemám lepší doporučení!

konyvka

Přichází již se zpracovanými variantami řešení
Spolupráce s panem Bichnerem je perfektní. Zadanou práci odvede i s jen minimálním množstvím osobních schůzek a pokud už je nějaká potřeba, přichází již se zpracovanými variantami řešení. Velmi příjemný a slušný člověk, vřele doporučuji.

Ondřej Konývka | Restaurace Slovanka

marksimon

Spolupráce s panem Bichnerem vynesla naše firemní webové stránky do 21. století. Komunikace byla snadná a rychlá, pomoc z jeho strany naprosto perfektní. Webovky nám oživil během celkem krátké doby. Naše firma vděčí panu Bichnerovi za to, že nás uvedl opět do hledáčku Googlu. Velká spokojenost!

Barbora Himlová | MARKSIMON s.r.o.

sluzby bytu

Pan Bichner z Marketingové garáže mi profesionálním způsobem vytvořil webové stránky bez jediné osobní schůzky a to v přesně požadované kvalitě. Dodal svoji invenci a propojil perfektně se svými znalostmi on line prostředí. Celek je pak nejenom zdařilý po stránce grafiky, ale i funkční. Mohu jeho produkty a přístup jen vřele doporučit. A děkuji mu zároveň.

Miloš Kopt | Služby bytu s.r.o.

zamky

Pana Bichnera jsem kontaktoval na doporučení, protože jsme neměli funkční web. S výsledkem jsme moc spokojení. Grafiku i celkové řešení pro naši zámečnickou nonstop pohotovost jsme nechali kompletně na něm. Vždy dobře komunikuje od prvotní analýzy, grafického návrhu až po finalizaci. Přesně víme v jaké fázi tvorby webu jsme byly. Rozhodně doporučujeme pro kreativní a inovativní přístup. Bere web jako kompletní a funkční celek online prezentace a jeho řešení je díky tomu super. Děkujeme

Roman Kroupa | Nonstop zámečnictví

dermaled

Děkuji panu Bichnerovi za perfektní práci na mých www stránkách. Komunikace, cit pro tvorbu webu, ochota a rychlost byla skvělá.
Moc doporučuji a ještě jednou velké díky.

Kateřina Lednová | Dermaled

js color

Potřeboval jsem předělat web tak, aby byl podle mých představ a byl shlédnutelný na PC i na mobilu. Obrátil jsem se na pana Bichnera. Ten pak pružně reagoval na mé připomínky a moji představu bezezbytku naplnil. Vznikl tak základ, se kterým jsem velmi spokojen a který budeme s panem Bichnerem postupně rozšiřovat. Pane Bichnere, děkuji. Spolupráci s panem Bichnerem všem vřele doporučuji.

Jan Starý | JS COLOR s.r.o.

kadeřnictví plzen

Jsem velice spokojen s prací pana Bichnera a mohu jen vřele doporučit. Kdyby bylo možné zadat hvězdiček deset, tak bych tuto volbu určitě využil. Pán je velice šikovný, příjemný (což dělá hodně), poradí, vypomůže i s ostatními nedořešenými resty jiných firem a určitě člověk na správném místě, jednou větou, opravdový profesionál ve svém oboru. Mohu všem jen DOPORUČIT !! Děkuji Vám.

Petr Šveda | Studio Nicol

yangtaiji

Na základě mé poptávky na komplexní služby a grafické práce nám vytvořil pan Bichner webové stránky, které jednoznačně odpovídají potřebám naší taichi školy. Byla to velmi dobrá, příjemná a konstruktivní spolupráce a komunikace. Jeho služby mohu jen doporučit.

Irena Mýtinová | Yangtaiji

davidbrigade

Pana Bichnera jsem oslovil na doporučení a vše dopadlo dle očekávání. Potřeboval jsem řešení, které mi pomůže získat poptávky a dostane se do podvědomí se stavbou mých pergol a dalších služeb. Pán Bichner rozjel náš facebook a díky němu jsem získal celou řadu zajímavých zakázek. Webové stránky od Marketingové garáže mají svěží design a pracují s regiony, kam dodávám své služby. Moc děkuji za pohodovou spolupráci.

David Beránek | David Brigade Development

kraso

Naším cílem bylo generačně posunout zobrazování www stránek na zařízeních současné doby, celková obnova struktury stránek a lepší možnosti při poptávce našich služeb díky formulářům s okamžitou reakcí na mail. Za toto vše děkujeme, oceňujeme spolupráci při tvorbě stránek a aktivní přístup za slušné peníze.

podocentrum

S manželem jsme potřebovali rychle vytvořit jednoduché, ale dobře fungující webové stránky. Proto jsme oslovili tvůrce webu z Kladna a nejrychleji zareagoval pan Bichner. Velmi dobrá komunikace a proaktivní přístup nás přesvědčil, že jsme na správném místě. Máme skvěle vypadající web, který dobře funguje, jak ve vyhledávačích tak i na mobilu. Rychlost, přehled a komplexnost služeb pana Bichnera můžeme jedině doporučit.

Ivona Zdvihalová | Podocentrum

durčanská

Pan Bichner ke mně chodil na stříhání a protože nelenil a sdělil mě, že dělá webové stránky dohodli jsme se na jednoduchém, ale funkčním webu. Jeho vzhled perfektně ladí s mým kadeřnickým a kosmetickým salonem Ella. Vybral skvělé barvy a vše kolem. Moc mu děkuji za komplexní služby a skvělý přístup. Jednoznačně doporučuji pro kvalitní řešení webových stránek.

Lenka Ďurčanská | Salon Ella

filko

Pana Bichnera jsem oslovil, protože jsem pro naši stavební firmu potřebovali kompletní řešení webu a všeho kolem něj. Nový web, nové logo a dobře provedená seo optimalizace nás vystřelila vstříc k našim zákazníkům. Vše proběhlo rychle s dobrou komunikací a přehledným postupem prací pana Bichnera, což mu moc děkuji a doporučuji pro komplexnost jeho služeb.

Michal Filko | Stavební Firma Filko

vaverka

Tak to jsme přesně potřebovali. Měl jsem představu o atmosféře našeho webu. A to pán Bichner přesně zachytil. Barvy, fonty rozmístění na webu i jeho amosféra sedí k našemu oboru. Vít splnil přesně to co jsem si představoval. Rychle, stylově a proaktivně. Vřele doporučuji.

Pavel Vaverka

riska

Potřebovali jsme refrešnout náš starý eshop a dodat mu trochu technické dokonalosti, vizuální jednoduchost a čistotu. Google nám našel pana Bichnera. Velmi dobrý krok zvolit jeho služby. Pomohl nám technicky eshop velmi dobře vyladit a jeho poznatky k neustálému vylepšování eshopu nás dovedl na myšlenku naprogramovat konfigurátor. Vít má velmi pozitivní a přátelský přístup a všechny poznatky a připomínky rychle zpracovával. Díky za vše !

Martina Skalníková | Riska shop

hašek

Náš web na WordPress potřeboval dostat injekcimoderního vzhledu, nutně bylo taky potřeba vyřešit web pro mobil, kde se né úplně dobře ukazoval Vít z Marketingové garáže náš web upravil podle našich představ a navíc máme vyřešené vyhledávače Google a Seznam, kde nás posouvá dál a výš. Dlouhodobě spolupracujeme na dalších kampaních a pravidelné údržbě. Vážíme si vzájemné otevřenosti a dlouhodobosti naší spolupráce.

Jiří Hašek | Zemědělec Hašek

korec

Webové řešení pro naší malířskou firmu bylo historicky vedené ve WordPress šabloně. Vít z Marketingové garáže nám náš současný web upravil tak, že se s přehledem dostal do vyhledávačů na další slova. Jeho řešení teď vypadá skvěle i na mobilu a plní, tak dobře funkci sběratele poptávek i kompletní prezentace naší firmy. Vážím si jeho otevřenosti a funkci partnera, který náš web dále posouvá kupředu.

Peter Korec | Malíři Praha

vavrova

Hledala jsem řešení, jak prodat náš dům v zahraničí. Proto jsem oslovila Víta, aby pro náš dům vytvořil web. Vít Bichner vytvořil web rychle a v pěkném designu. Ten podtrhuje slunné pláže kolem domu. Také na web umístil šikovný rezervační a poptávkový formulář, kterým se mi ozvou zájemci a pomáhá mi s plánováním prohlídek nemovitosti. Pan Bichner reaguje rychle a s přehledem pomáhá využívat různé online příležitosti pro prodej domu. Líbí se mi jeho aktivní přístup. Jde poznat že to co dělá ho baví. Rozhodně doporučuji.

Jana Vávrová | Real Estate Italy

modasy

V Marketingové garáži opravdu rozumí tomu, co znamená moderní prezentace! Nemluví na vás složitě. Vítek z Marketingové garáže s námi prošel od realizace loga firmy, přes optimalizací pro vyhledávače až po úpravu webu pro mobil. Byl příjemný a vše nám vysvětlil a v praxi ukázal. Díky tomu jsme věděli co se na webu děje a jak být při online prezentaci naší stavební firmy dál úspěšní.

Darina Mottlová | Modasy

holub

Potřebu mít vlastní kvalitní web jsem spojoval s důvěrou a odborností.
Na doporučení kámošů jsem teda oslovil Víta z Marketingové garáže. Stačilo zavolat a řešení na sebe nenechalo dlouho čekat. Web vypadá dobře na pc i mobilu a Vít se postaral i o tak potřebnou viditelnost na internetu. Dobře poradí a vysvětlí čemu nerozumíme to co si dohodneme to platí. Za nás vše ok, Doporučujeme pro dlouhodobou spolupráci.

Jan Holub  | JL Garden

veronika

Náš web už neodpovídal potřebám našeho květinářství. Proto jsem oslovila Víta z Marketingové garáže, aby nám navrhl, jak náš web pročistit, zpřehlednit a oživit. Aktuálně noví web odpovídá našim potřebám. Vít navíc zařadil zajímavé prvky. Jako je kontaktní formulář a propojení s Google mapou. Také je snadné k nám na prodejnu zavolat, díky chytrým tlačítkům. Pravidelně zlepšuje naší pozici ve vyhledávačích. Děkuji za lidský a přátelský přístup, díky kterému je naše spolupráce dlouhodobá.

Veronika Charvátová | Květiny Veronica

důrova

Chtěla jsem pro náš web lepší vzhled nejenom v mobilech, kde některé prvky webu nebyly podle mých představ. Měla jsem radost, že mě pan Vít z Marketingové garáže ubezpečil, že nebude potřeba odejít od zaběhlého řešení www stránek. Proto jsme se ihned dohodli a po telefonu si sdělili vzájemnou představu. S jeho tvorbou www stránek jsem moc spokojená. Jak s přístupem, tak s pružností, úpravou a nasazováním funkčních prvků webu. Pana Víta z Marketingové garáže doporučuji pro jeho rychlé reakce, dobré postřehy a praxi s web designem.

Vladimíra Důrová | MŠ Švýcarská

kulawiak

Na začátku nás oslovila jeho vstřícnost, přátelskost a ochota. Během spolupráce se z nás – původně obchodních partnerů – stali dokonce přátelé. Víťa se soustřeďuje na web i jeho zviditelnění na internetu a posouvání ve vyhledávačích což se pozitivně projevuje na návštěvnosti. Je schopen dodat web “na klíč” s plným servisem, nebo část správy přesunout na zákazníka. Pokud kromě ,,ajťáka” chcete mít i parťáka, tak Víťova Marketingová garáž je dobrá volba za slušné peníze.

Michal Kulawiak | Expedice woodcraft

balejová

Chtěla jsem jednoduše, jasně a pěkně prezentovat naší stomatologickou ordinaci. Oslovila jsem proto pana Víta Bichnera. Vymyslel perfektní web s použitím teplých barev, které se mi líbí. Zařadil také rezervační formulář. Prezentace vypadá skvěle. Můžu ji otevřít na mobilu, PC i tabletu. Vše nastavil tak, abych se mohla věnovat především svému podnikání, za to mu moc děkuji. Víta doporučuji pro jeho příjemné vystupování, znalost oboru a rychlou reakci.

Zuzana Balejová | Marident

remonex

Používali jsme webové stránky ve smyslu "udělej si podle šablony sám", avšak vzhledem k mému časovému vytížení se ukázalo jako nemožné se o stránky starat tak, aby byly vždy aktuální a držely, co se designu týká, krok s dobou.
Proto jsem využil vyhledavač Google, který naší firmě našel pane Bichnera, kterého jsem posléze oslovil. Nu a měli jsme troufnu si říci štěstí, protože od té doby běželo vše jak se říká "jako po drátku". Následovala osobní schůzka, po vyslechnutí našich představ nám byly podány návrhy jak by mohl web vypadat, nu a po odsouhlasení námi vybraného již běžela samotná realizace, kdy mi byl pan Bichner neustále k dispozici a až do spuštění ostré verze webu jsme úspěšně a velmi promptně řešili každý detail. Vše se odehrálo v řádu několika málo týdnů, a k naší plné spokojenosti. Proto panu Bichnerovi velice děkuji a mohu jen doporučit využití jeho služeb i dalším klientům.

Jiří Šulc | REMONEX s.r.o.

previous arrow
next arrow

Klienti

AAA havárie

Ammuc

AG SLUNEČNICE

AMCOBEX

amp stavby

Arboristika Stříbrný

Marident

Král barev

Black Angel Design

Connyas

Cukrárna Dolce Vita

David Brigade Development

DCSK

Depuro

Dermaled

DKV stav

DKVR stav

DS Sluníčko

Ekolo

Expedice Woodcraft

Rekonstrukce Fedorychko

Stavební firma Filko

Fyzioterapie Farkašová

Gabži a Vinet

Galerie Ikaros

Hmyz Yes

Hotel Astra Srby

Chata LOM

ch-projekt

ifsp

iMýtinová

ispedition

Jak šetřit

JL Garden

js color

KRASO požárně technický servis

Kropitrans

Nonstop zámečnictví Kroupa

květiny veronica

Labyrint

Lepší začátek

Lidiya Beauty

Ludvika Řezníčková

Peter Korec malíři

Mark simon

Melius

Miro Bernát

Modasy

MŠ Švýcarská

Neotrading

Neografen

Oetker

Operace kyčle malá

Orbitvu

Perfect services

Pizza House

Podocentrum

Podologie s lehkou nohou

PROSPERITY FS

Real ESTATE ITALY

REMONEX

Restaurace Slovanka

RG party stany

Riska

Romana Beitlová

Rybářství Martin Klíč

Salon Ella

SBM

Salon Nicol

Služby bytu

Suplika

Štědrý dvůr

SH Interiér

3atsm

JK taxi

texworks-jp

Tina Glut

tpk property

Trad

Transport Chem Kom

Úklidová firma tánička

Dentum

homeopatie-biorezonance

Valžán ateliér

Vaverka

Vila Sakura

Vilet stavby

Volný blog

Vyčistím.to

World Chronicles

Yangtaji

PhDr. Jiří Závora, Ph.D. et Ph.D.

Zemědělec Hašek

Zlatnictví Panoyan

Ing. Pavel Marek, Ph.D.

Životabudiče

Často kladené otázky

Provozuji první bezplatnou první konzultaci. Každá další konzultace podléhá hodinové sazbě od 600,- v závislosti  

Mohlo by být praktické rozmyslet kam se s Vaší prezentací chcete dostat. Jaké cíle by měla plnit. 

Také jaké jsou vaše silné stránky, přednosti, výhody a odlišnosti oproti konkurenci.

Během konzultace bych se také rád zeptal kde všude se prezentujete, zda budete chtít řešit efektivitu řešení tak i kolik tato řešení stojí a co přinášejí, tedy zda je lze nějak změřit. 

Ano jistě. Pakliže víte že by někdo potřeboval pomoci s jeho prezentací na internetu můžete i konzultaci takovému subjektu objednat. 

Nejčastěji po konzultaci zdarma následuje rozhodnutí jaký bude další postup. Zda budeme spolupracovat či ne. Ovšem konzultace je nezávazná respektive nebudu vás do ničeho nutit. 

Cílem je poznat vaší situaci, kde jste a kam se můžete posunout.

Pakliže si konzultaci objednáte nebo  vám ji někdo objedná je závazný čas a místo pakliže bylo domluvené. Nicméně výsledek ze schůzky je nezávazný. Nic na ní nemusíme podepisovat či objednávat pakliže budete chtít bezplatnou konzultaci brát jako nezávaznou. 

Pokud máte jasnou a konkrétní představu a během naší konzultace dojdeme k závěru že můžeme začít spolupracovat jistě se můžeme domluvit na dalším postupu. 

Jak konzultace probíhá

Konzultace zdarma je zde především pro Vás. Proto její průběh není pevně stanovený jako nějaká przentaae. 

Nicméně by vám měla přinést hodnotu v posunu vaší digitální online prezentace. 

Proto se dá počítat s tím, že se budeme bavit o vašich očekáváních. Budu se ptát na vaše cíle, očekávání, vize, konkurenci, v čem jste dobří a co děláte jinak tedy vaše USP (Unique selling proposition)

Kdy a kde konzultace probíhá

Nejčastěji v odpoledních hodinách buď  u klienta nebo na nějakém příjemném a klidném místě třeba v kavárně. 

Zde bude záležet zda již máte nějakou online prezentaci. Může to být webová stránka, Facebook nebo Instagram profil, zápis v katalogu firem. Tato místa projdeme z hlediska přínosu pro klienty, návštěvnosti a statistik.

Pakliže máte webové stránky použijeme pro analýzu jejich funkcí nástroje z dílny Google. bude se jednat o testování mobilní verze webu, rychlost  načítání, jak web vidí uživatelé z vyhledávačů a jak jej vidí roboty vyhledávačů. 

Můžeme také použít nástroje pro hloubkovou analýzu výkonu webu ve vyhledávačích z hlediska SEO optimalizace, aktuálního stavu a možného stavu.

Můžeme také pracovat s regionálními nástroji pro lokální SEO optimalizaci.

Podíváme se také na grafické trendy, použití barev, fontů a design vaší prezentace. 

Ano rukama nohama nebo Anglicky, mluvím, píšu i rozumím.. 

Mé nadšení roste od roku 2012

Můžeme si rozumět protože máme společné cíle

Přehledné statistiky

S důrazem na mobilní uživatele

Maximální marketingový dopad

Vždy řešení na míru

Weby připravené uspět na Google a Seznam

Trendy grafika a důraz na efektivitu

Webové stránky pro developerský projekt Vila Sakura Praha moderní web design responsivní tablet verze

Zanechte mi své telefonní číslo a já vám zavoláme zpět s nejlepší nabídkou.