Marketingová garáž

Stomatologie Marident

Kvalitní vybavení, mnohaleté zkušenosti a osobní přístup. V Marident se starají o vaše zuby. Jako stomatologie chtěli mít přehledný a moderní web. Luxusní barvy a originalita. To byly společné jmenovatele pro webdesign pro tuto Kladenskou ordinaci. 

výroba-www-stránek-zubaře-marident-kladno_optimized
výroba-www-stránek-zubaře-marident-kladno_optimized

Zadání klienta

Jasná online prezentace

v přípravě

SEO optimalizace

Vyhledávače
jsou naše

v přípravě

Web design

Grafika
a to ostatní

v přípravě

Responsivní web

Žádná velikost obrazovky nám není cizí

Webové stránky co se skvěle zobrazí v mobilu nebo tabletu.  Responsivní design je příslibem že i narůstající zájem o bezchybné zobrazení webu v mobilu přispěje ke spokojeným uživatelům. Citelně se také podílí na celkové návštěvnosti webu právě od mobilních uživatelů.

Hodnocení spolupráce

Vymyslel luxusní web za použití teplých barev, co jsem chtěla.

Chtěla jsem jednoduše, jasně a pěkně prezentovat naší stomatologickou ordinaci

Chtěla jsem jednoduše, jasně a pěkně prezentovat naší stomatologickou ordinaci. Proto jsem oslovila pana Víta Bichnera a jeho Marketingovou garáž. Vymyslel luxusní web za použití teplých barev, co jsem chtěla. Navíc zařadil rezervační formulář, který mi pomáhá s administrativou a plánováním termínů návštěv mích pacientů.

Prezentace vypadá skvěle, všude kde ji otevřu, jak na mobilu, tabletu i PC. Vše mě nastavil tak, abych se mohla věnovat především svému podnikání, za to mu moc děkuji. Víta doporučuji pro jeho příjemné vystupování, znalost oboru a rychlou reakci.”

Zuzana Balejová zubní ordinace Marident.cz

Potřebujete také řešení?

Další reference