Marketingová garáž

Tvorba eshopu

Tvorba eshopu je bezpečným tahem pro ty co chtějí dodávat své zboží a služby online a být tak i nadále hodnotou pro své zákazníky. Pojďme společně vybrat tu správnou platformu pro Vás. Pracuji rychle, levně a efektivně. Jste malí živnostník či velká firma? Pomohu Vám!

Rychlá realizace

Nečekejte ani minutu a pusťme se do toho. Rychle, plánovitě a efektivně naplním Vaše představy.

Aktuální trendy

Sleduji nejnovější trendy co mají dopad na výsledné řešení. Grafika, struktura, kódy. Na všem záleží.

Komplexní řešení

V tomto oboru ovlivňuje jedno druhé. Proto pracuji komplexně a s přesahem od roku 2012.

Osobní přístup

V naší komunikaci se neztratíte. Vše vysvětlím a ukáži. Nemusíte být zrovna IT specialista 🙂

Reference

Nejlépe to řeknou moji klienti

Žaluzie Servis OkenŽaluzie Servis Oken
20:00 09 Dec 23
Děkuji panu Bichnerovi za nové webové stránky absolutně k mé spokojenosti. Dále děkuji za správu reklamy a vše s tím spojené. Budu se těšit na naše další cíle...Děkuji Michal 👍
Čadovi PrahaČadovi Praha
11:52 09 Dec 23
Spolupráce s Vítkem je na profi úrovni, kampaním a obecně v prezentaci na internetu je dobrým parťákem. Doladil nám kampaň na google která teď dosahuje o poznání lepších výsledků. Vítka doporučuji protože dobře komunikuje a zajímá ho maximální efektivita.Tomáš Čad www.vycistim.to
Petr STOPAPetr STOPA
16:34 05 Dec 23
Potřebovali jsme pořádně rozjet poptávky po naší nové službě. To se podařilo, prorazily jsme na google s reklamou a novým webem co nám sbírá poptávky a volání od lidí co potřebují vyřešit dpf filtraci. Pan Bichner vše rozběhl a zajistil k naší maximální spokojenosti. Vřele doporučuji pro spolehlivou a jasnou komunikaci spojenou s chutí jít za naším cílem. DěkujiPete Stopa Dpf2000
Miloš ŠkornaMiloš Škorna
20:15 04 Dec 23
Potřebovali jsme vložit inzerci na FB. Obrátili jsme se na Marketingovou garáž, která nám založila i FB a obratem nám nejenom inzerci založila, ale i zpracovala banner. Inzerce měla pozitivní ohlas a pomohla nám najít nové lidi. Byli jsme spokojeni
Bagr BagrBagr Bagr
16:40 01 Dec 23
Dlouhodobá a velmi dobrá spolupráce. Mohu jen doporučit.
Anne TůmováAnne Tůmová
07:23 29 Nov 23
Marketingová garáž dlouhodobě spravuje naší společnost. Poskytované služby jsou na velmi profesionální úrovni. Komunikace je vždy příjemná. Dalším prinosnym bonusem je, že za nás ohlídá veškeré termíny ke splnění našich závazků, které k obchodním IT činnostem patří. Spolupráce je skutecne skvělá, my za to děkujeme a můžeme jen doporučit. 😊 Fantova kavárna Praha.
Michaela VorlíčkováMichaela Vorlíčková
09:04 09 Mar 23
Když jsme si vyhledávali koho pro naši novou webovou prezentaci oslovíme, padlo nám oko na Marketingovou garáž pana Bichnera. V garáži přece vždycky vnikly velké věci. Rozhodnutí bylo jasné a ani jednou jsme nelitovali. Pan Bichner má opravdový cit pro grafiku a přesně pochopil, jakou máme představu, co k naší firmě sedí. Měli jsme obavy, jak dlouho budeme grafiku pilovat, ale pan Bichner se prostě mezi prvními 3 návrhy s jedním ihned trefil do našeho vkusu. Umí naslouchat a pochopit zadání. Šlo to jako po másle a všechno online což je naprosto skvělé, rychlé a efektivní. Jak naše stránky rostly, měli jsme stále větší radost z výsledku. Ten je super a ihned se celá práce pana Bichnera projevila i na umístění našich stránek ve vyhledávačích. Naše Slunečnice doslova pod jeho vedením vstala z popela. Naší firmě se vede týden od týdne lépe a máme nové zákazníky. Bylo to dobré rozhodnutí a jenom doporučujeme! Díky a tešíme se na daší spolupráci!!! Slunečnice
Pavel MarekPavel Marek
20:58 09 Nov 22
Děkuji p. Bichnerovi za perfektní spolupráci i trpělivost při ladění grafické podoby a textové části webových stránek. Vřele a bez výhrad doporučuji !
Mirka NelzovaMirka Nelzova
12:45 15 Aug 22
Pan Bichner oživil webovou prezentaci naší chovatelské stanice. Vtisk ji novou identitu díky novému logu, přepracované grafice webu a moderním prvkům. Z našeho webu udělal funkční nástroj co nám přinesl mnoho nových příležitostí.
Paolo SCPaolo SC
11:50 15 Aug 22
Šikovný, kreativní, originální a hlavně profesionální přístup. Doporučuji.
Ondřej KonývkaOndřej Konývka
10:03 08 Jul 22
Spolupráce s panem Bichnerem je perfektní. Zadanou práci odvede i s jen minimálním množstvím osobních schůzek a pokud už je nějaká potřeba, přichází již se zpracovanými variantami řešení. Velmi příjemný a slušný člověk, vřele doporučuji.
Jiri SulcJiri Sulc
18:36 06 Mar 22
Používali jsme webové stránky ve smyslu "udělej si podle šablony sám", avšak vzhledem k mému časovému vytížení se ukázalo jako nemožné se o stránky starat tak, aby byly vždy aktuální a držely, co se designu týká, krok s dobou. Proto jsem využil vyhledavač Google, který naší firmě našel pane Bichnera, kterého jsem posléze oslovil. Nu a měli jsme troufnu si říci štěstí, protože od té doby běželo vše jak se říká "jako po drátku". Následovala osobní schůzka, po vyslechnutí našich představ nám byly podány návrhy jak by mohl web vypadat, nu a po odsouhlasení námi vybraného již běžela samotná realizace, kdy mi byl pan Bichner neustále k dispozici a až do spuštění ostré verze webu jsme úspěšně a velmi promptně řešili každý detail. Vše se odehrálo v řádu několika málo týdnů, a k naší plné spokojenosti. Proto panu Bichnerovi velice děkuji a mohu jen doporučit využití jeho služebb i dalším klientům. Jiří Šulc. REMONEX s.r.o.
js_loader

eshop řešení kompletně

Protože bude obsahovat :

 1. Jednoduchost řešení e-shopu
 2. Celou řadu variant vzhledu či design na míru
 3. Bezpečné napojení na bezhotovostní platební bránu či platbu bankovním převodem.
 4. Možnosti odběru zboží, tak jak jsme zvyklý. Pošta, PPL nebo Zásilkovna? Není problém i osobní odběr
 5. Přesně tolik položek, kolik potřebujete
 6. Rychlá realizace
 7. Můžete ho spravovat a udržovat vy nebo děláme také správu eshopu na míru
 8. Přesné statistiky úspěšnosti eshopu
 9. Jednoduchý redakční systém pro sledování objednávek
 10. Automatické generování faktur a emailů o stavu objednávky
 11. Rezervační forma eshopu vhodná například pro autopůjčovny
 12. Dobrou dostupnost pro vyhledávače
 13. Napojení na zbožové srovnávače zboží.cz či heureka.cz
 14. Importy produktů přes XML feed i ruční plnění eshopu

Jaké funkce na eshopu potřebujete?

  Jste připraveni začít konzultací eshopu ZDARMA?

  Vytvořím eshopy v osvědčených systémech.

  WordPress a Woocommerce
  Shopyfy
  Webnode
  Shoptet
  Další oblíbené systémy

  Často kladené otázky

  Toto je velmi individuální. Obecně však lze říci že je potřeba se rozhodnout zda použijeme grafiku z již existujíc šablon či budeme tvořit něco na míru. Z pravidla řešení na míru vypadá lépe a také lépe plní funkce. 

   

  Cena eshopu s skládá z tvorby grafiky a šablony

  Počtu produktů

  Především z formy jak produkty budeme vkládat. Zda z XML feedu či ručně. Zda produkty budu vkládat já či klient sám.

  Složitost filtrování položek a množství variant produktů

  Cenu eshopu také ovlivní přítomnost dalších funkcí. Může jimi být platební terminál, rezervační kalendář či funkce na míru.

  Pro přesnou cenovou nabídku tvorby eshopu prosím vyžijte rychlý kontakt (773 248 888, info@marketingovagaraz.cz kontaktní formulář či žádost o konzultaci zdarma.

  Určitě ano. Pracuji s klienty co jsou živnostníci i s nadnárodními korporacemi z Japonská. Hlavní je najít společnou řeč. Mluvím Česky nebo Anglicky.

  Nejčastěji pracuji s platformou WordPress. 

  Tu je potřeba mnohdy ohnout tak proto používám znalost CSS kódování a také page buildery. Nejpočetnější a nejoblíbenější je Elementor či Gutenberg.

  Také pracuji s grafickými programy jako je Inkscape pro tvorbu grafiky v křivkách nebo vektorový GIMP. Ten je také šikovný pro úpravu fotek.

  Pro SEO optimalizaci používám celu řadu programu a doplňků. Často dobrý výkon najdu v Google Adwords, Google Search Console nebo Seznam sklik. Dále je to třeba Ahrefs, MOZ, Hotjar, Ubersugest nebo Semrush.

  Ano rukama nohama nebo Anglicky, mluvím, píšu i rozumím.. 

  Kontaktujte mě či prohlédněte můj youtube kanál.

  Provozuji první bezplatnou první konzultaci. Každá další konzultace podléhá hodinové sazbě od 600,- v závislosti  

  Nechat na sebe kontakt