Marketingová garáž

Tvorba eshopu

Tvorba eshopu je bezpečným tahem pro ty co chtějí dodávat své zboží a služby online a být tak i nadále hodnotou pro své zákazníky. Pojďme společně vybrat tu správnou platformu pro Vás. Pracuji rychle, levně a efektivně. Jste malí živnostník či velká firma? Pomohu Vám!

2012+

Leta praxe

3000+

Stránek produktů

100+

Klientů

24/7

Chat podpora

eshop řešení kompletně

Protože bude obsahovat :

 1. Jednoduchost řešení e-shopu
 2. Celou řadu variant vzhledu či design na míru
 3. Bezpečné napojení na bezhotovostní platební bránu či platbu bankovním převodem.
 4. Možnosti odběru zboží, tak jak jsme zvyklý. Pošta, PPL nebo Zásilkovna? Není problém i osobní odběr
 5. Přesně tolik položek, kolik potřebujete
 6. Rychlá realizace
 7. Můžete ho spravovat a udržovat vy nebo děláme také správu eshopu na míru
 8. Přesné statistiky úspěšnosti eshopu
 9. Jednoduchý redakční systém pro sledování objednávek
 10. Automatické generování faktur a emailů o stavu objednávky
 11. Rezervační forma eshopu vhodná například pro autopůjčovny
 12. Dobrou dostupnost pro vyhledávače
 13. Napojení na zbožové srovnávače zboží.cz či heureka.cz
 14. Importy produktů přes XML feed i ruční plnění eshopu

Jaké funkce na eshopu potřebujete?

  Jste připraveni začít konzultací eshopu zdarma ?

  Vytvořím eshopy v osvědčených systémech.

  Proč Vít Bichner

  Rychlá realizace

  Nečekejte ani minutu a pusťme se do toho. Rychle, plánovitě a efektivně naplním Vaše představy.

  Aktuální trendy

  Sleduji nejnovější trendy co mají dopad na výsledné řešení. Grafika, struktura, kódy. Na všem záleží.

  Komplexní řešení

  V tomto oboru ovlivňuje jedno druhé. Proto pracuji komplexně a s přesahem.

  Osobní přístup

  V naší komunikaci se neztratíte. Vše vysvětlím a ukáži. Nemusíte být zrovna IT specialista 🙂

  slunečnice

  Když jsme si vyhledávali koho pro naši novou webovou prezentaci oslovíme, padlo nám oko na Marketingovou garáž pana Bichnera. V garáži přece vždycky vnikly velké věci. Rozhodnutí bylo jasné a ani jednou jsme nelitovali. Pan Bichner má opravdový cit pro grafiku a přesně pochopil, jakou máme představu, co k naší firmě sedí.

  Měli jsme obavy, jak dlouho budeme grafiku pilovat, ale pan Bichner se prostě mezi prvními 3 návrhy s jedním ihned trefil do našeho vkusu. Umí naslouchat a pochopit zadání. Šlo to jako po másle a všechno online což je naprosto skvělé, rychlé a efektivní. Jak naše stránky rostly, měli jsme stále větší radost z výsledku.

  Ten je super a ihned se celá práce pana Bichnera projevila i na umístění našich stránek ve vyhledávačích. Naše Slunečnice doslova pod jeho vedením vstala z popela. Naší firmě si vede týden od týdne lépe a máme nové zákazníky. Bylo to dobré rozhodnutí a jenom doporučujeme! Díky a těšíme se na další spolupráci!!!

  Michaela Vorlíčková | AG Slunečnice

  marek

  Děkuji p. Bichnerovi za perfektní spolupráci i trpělivost při ladění grafické podoby a textové části webových stránek. Vřele a bez výhrad doporučuji !

  Ing. Pavel Marek | soudniznalec.cz

  ikaros

  Děkuji za spolupráci na mém novém webu. Pan Bichner je spolehlivý, ochotný a vždy v dobré náladě. Byla to radost se s ním potkávat a věřím, že se ještě budeme vídat, protože je stále co zlepšovat.

  Marcela Hrušková | Galerie Ikaros Slaný

  lepší začátek

  Spolupráce s panem Bichnerem proběhla výborně. Byli jsme nadšení z jeho komplexních služeb. Web, sociální sítě, print design a celá řada dalších společných počinů. Děkujeme.

  Lukáš Šafránek | Lepší začátek

  GABZI A VINET

  Pan Bichner oživil webovou prezentaci naší chovatelské stanice. Vtisk ji novou identitu díky novému logu, přepracované grafice webu a moderním prvkům. Z našeho webu udělal funkční nástroj co nám přinesl mnoho nových příležitostí.

  Mirka Nelzová | Gabži a Vinet

  amcobex

  Šikovný, kreativní, originální a hlavně profesionální přístup. Doporučuji.

  Depuro

  Našim cílem byla změna webových stránek, především vzhled, vyhledatelnost, výkonost a funkčnost webu, což naplnilo naše očekávání.  Díky nastavení hlavních klíčových slov na našich stránkách, ale i na sociálních sítích, jsme skvěle dohledatelní na internetu. Děkujeme panu Bichnerovi za ochotu a skvělou spolupráci v rámci ON-LINE a Inhouse marketingu.

  Petr Ptáček | DEPURO s.r.o.

  závora

  Spolupráce s Vítem Bichnerem na rekonstrukci webu Ústavu forenzních disciplín Praha, z.ú. byla pro náš ústav doposud tou nejlepší zkušeností tohoto typu. Na rozdíl od jiných specialistů zaměřených na problematiku firemního webu a virtuální komunikace jsme obdrželi dílo za desetinu času a za nejlepší nabízenou cenu! Krom toho je Vít Bichner mimořádně vstřícný, ochotný a příjemný člověk. Osobně nemám lepší doporučení!

  konyvka

  Přichází již se zpracovanými variantami řešení
  Spolupráce s panem Bichnerem je perfektní. Zadanou práci odvede i s jen minimálním množstvím osobních schůzek a pokud už je nějaká potřeba, přichází již se zpracovanými variantami řešení. Velmi příjemný a slušný člověk, vřele doporučuji.

  Ondřej Konývka | Restaurace Slovanka

  marksimon

  Spolupráce s panem Bichnerem vynesla naše firemní webové stránky do 21. století. Komunikace byla snadná a rychlá, pomoc z jeho strany naprosto perfektní. Webovky nám oživil během celkem krátké doby. Naše firma vděčí panu Bichnerovi za to, že nás uvedl opět do hledáčku Googlu. Velká spokojenost!

  Barbora Himlová | MARKSIMON s.r.o.

  sluzby bytu

  Pan Bichner z Marketingové garáže mi profesionálním způsobem vytvořil webové stránky bez jediné osobní schůzky a to v přesně požadované kvalitě. Dodal svoji invenci a propojil perfektně se svými znalostmi on line prostředí. Celek je pak nejenom zdařilý po stránce grafiky, ale i funkční. Mohu jeho produkty a přístup jen vřele doporučit. A děkuji mu zároveň.

  Miloš Kopt | Služby bytu s.r.o.

  zamky

  Pana Bichnera jsem kontaktoval na doporučení, protože jsme neměli funkční web. S výsledkem jsme moc spokojení. Grafiku i celkové řešení pro naši zámečnickou nonstop pohotovost jsme nechali kompletně na něm. Vždy dobře komunikuje od prvotní analýzy, grafického návrhu až po finalizaci. Přesně víme v jaké fázi tvorby webu jsme byly. Rozhodně doporučujeme pro kreativní a inovativní přístup. Bere web jako kompletní a funkční celek online prezentace a jeho řešení je díky tomu super. Děkujeme

  Roman Kroupa | Nonstop zámečnictví

  dermaled

  Děkuji panu Bichnerovi za perfektní práci na mých www stránkách. Komunikace, cit pro tvorbu webu, ochota a rychlost byla skvělá.
  Moc doporučuji a ještě jednou velké díky.

  Kateřina Lednová | Dermaled

  js color

  Potřeboval jsem předělat web tak, aby byl podle mých představ a byl shlédnutelný na PC i na mobilu. Obrátil jsem se na pana Bichnera. Ten pak pružně reagoval na mé připomínky a moji představu bezezbytku naplnil. Vznikl tak základ, se kterým jsem velmi spokojen a který budeme s panem Bichnerem postupně rozšiřovat. Pane Bichnere, děkuji. Spolupráci s panem Bichnerem všem vřele doporučuji.

  Jan Starý | JS COLOR s.r.o.

  kadeřnictví plzen

  Jsem velice spokojen s prací pana Bichnera a mohu jen vřele doporučit. Kdyby bylo možné zadat hvězdiček deset, tak bych tuto volbu určitě využil. Pán je velice šikovný, příjemný (což dělá hodně), poradí, vypomůže i s ostatními nedořešenými resty jiných firem a určitě člověk na správném místě, jednou větou, opravdový profesionál ve svém oboru. Mohu všem jen DOPORUČIT !! Děkuji Vám.

  Petr Šveda | Studio Nicol

  yangtaiji

  Na základě mé poptávky na komplexní služby a grafické práce nám vytvořil pan Bichner webové stránky, které jednoznačně odpovídají potřebám naší taichi školy. Byla to velmi dobrá, příjemná a konstruktivní spolupráce a komunikace. Jeho služby mohu jen doporučit.

  Irena Mýtinová | Yangtaiji

  davidbrigade

  Pana Bichnera jsem oslovil na doporučení a vše dopadlo dle očekávání. Potřeboval jsem řešení, které mi pomůže získat poptávky a dostane se do podvědomí se stavbou mých pergol a dalších služeb. Pán Bichner rozjel náš facebook a díky němu jsem získal celou řadu zajímavých zakázek. Webové stránky od Marketingové garáže mají svěží design a pracují s regiony, kam dodávám své služby. Moc děkuji za pohodovou spolupráci.

  David Beránek | David Brigade Development

  kraso

  Naším cílem bylo generačně posunout zobrazování www stránek na zařízeních současné doby, celková obnova struktury stránek a lepší možnosti při poptávce našich služeb díky formulářům s okamžitou reakcí na mail. Za toto vše děkujeme, oceňujeme spolupráci při tvorbě stránek a aktivní přístup za slušné peníze.

  podocentrum

  S manželem jsme potřebovali rychle vytvořit jednoduché, ale dobře fungující webové stránky. Proto jsme oslovili tvůrce webu z Kladna a nejrychleji zareagoval pan Bichner. Velmi dobrá komunikace a proaktivní přístup nás přesvědčil, že jsme na správném místě. Máme skvěle vypadající web, který dobře funguje, jak ve vyhledávačích tak i na mobilu. Rychlost, přehled a komplexnost služeb pana Bichnera můžeme jedině doporučit.

  Ivona Zdvihalová | Podocentrum

  durčanská

  Pan Bichner ke mně chodil na stříhání a protože nelenil a sdělil mě, že dělá webové stránky dohodli jsme se na jednoduchém, ale funkčním webu. Jeho vzhled perfektně ladí s mým kadeřnickým a kosmetickým salonem Ella. Vybral skvělé barvy a vše kolem. Moc mu děkuji za komplexní služby a skvělý přístup. Jednoznačně doporučuji pro kvalitní řešení webových stránek.

  Lenka Ďurčanská | Salon Ella

  filko

  Pana Bichnera jsem oslovil, protože jsem pro naši stavební firmu potřebovali kompletní řešení webu a všeho kolem něj. Nový web, nové logo a dobře provedená seo optimalizace nás vystřelila vstříc k našim zákazníkům. Vše proběhlo rychle s dobrou komunikací a přehledným postupem prací pana Bichnera, což mu moc děkuji a doporučuji pro komplexnost jeho služeb.

  Michal Filko | Stavební Firma Filko

  vaverka

  Tak to jsme přesně potřebovali. Měl jsem představu o atmosféře našeho webu. A to pán Bichner přesně zachytil. Barvy, fonty rozmístění na webu i jeho amosféra sedí k našemu oboru. Vít splnil přesně to co jsem si představoval. Rychle, stylově a proaktivně. Vřele doporučuji.

  Pavel Vaverka

  riska

  Potřebovali jsme refrešnout náš starý eshop a dodat mu trochu technické dokonalosti, vizuální jednoduchost a čistotu. Google nám našel pana Bichnera. Velmi dobrý krok zvolit jeho služby. Pomohl nám technicky eshop velmi dobře vyladit a jeho poznatky k neustálému vylepšování eshopu nás dovedl na myšlenku naprogramovat konfigurátor. Vít má velmi pozitivní a přátelský přístup a všechny poznatky a připomínky rychle zpracovával. Díky za vše !

  Martina Skalníková | Riska shop

  hašek

  Náš web na WordPress potřeboval dostat injekcimoderního vzhledu, nutně bylo taky potřeba vyřešit web pro mobil, kde se né úplně dobře ukazoval Vít z Marketingové garáže náš web upravil podle našich představ a navíc máme vyřešené vyhledávače Google a Seznam, kde nás posouvá dál a výš. Dlouhodobě spolupracujeme na dalších kampaních a pravidelné údržbě. Vážíme si vzájemné otevřenosti a dlouhodobosti naší spolupráce.

  Jiří Hašek | Zemědělec Hašek

  korec

  Webové řešení pro naší malířskou firmu bylo historicky vedené ve WordPress šabloně. Vít z Marketingové garáže nám náš současný web upravil tak, že se s přehledem dostal do vyhledávačů na další slova. Jeho řešení teď vypadá skvěle i na mobilu a plní, tak dobře funkci sběratele poptávek i kompletní prezentace naší firmy. Vážím si jeho otevřenosti a funkci partnera, který náš web dále posouvá kupředu.

  Peter Korec | Malíři Praha

  vavrova

  Hledala jsem řešení, jak prodat náš dům v zahraničí. Proto jsem oslovila Víta, aby pro náš dům vytvořil web. Vít Bichner vytvořil web rychle a v pěkném designu. Ten podtrhuje slunné pláže kolem domu. Také na web umístil šikovný rezervační a poptávkový formulář, kterým se mi ozvou zájemci a pomáhá mi s plánováním prohlídek nemovitosti. Pan Bichner reaguje rychle a s přehledem pomáhá využívat různé online příležitosti pro prodej domu. Líbí se mi jeho aktivní přístup. Jde poznat že to co dělá ho baví. Rozhodně doporučuji.

  Jana Vávrová | Real Estate Italy

  modasy

  V Marketingové garáži opravdu rozumí tomu, co znamená moderní prezentace! Nemluví na vás složitě. Vítek z Marketingové garáže s námi prošel od realizace loga firmy, přes optimalizací pro vyhledávače až po úpravu webu pro mobil. Byl příjemný a vše nám vysvětlil a v praxi ukázal. Díky tomu jsme věděli co se na webu děje a jak být při online prezentaci naší stavební firmy dál úspěšní.

  Darina Mottlová | Modasy

  holub

  Potřebu mít vlastní kvalitní web jsem spojoval s důvěrou a odborností.
  Na doporučení kámošů jsem teda oslovil Víta z Marketingové garáže. Stačilo zavolat a řešení na sebe nenechalo dlouho čekat. Web vypadá dobře na pc i mobilu a Vít se postaral i o tak potřebnou viditelnost na internetu. Dobře poradí a vysvětlí čemu nerozumíme to co si dohodneme to platí. Za nás vše ok, Doporučujeme pro dlouhodobou spolupráci.

  Jan Holub  | JL Garden

  veronika

  Náš web už neodpovídal potřebám našeho květinářství. Proto jsem oslovila Víta z Marketingové garáže, aby nám navrhl, jak náš web pročistit, zpřehlednit a oživit. Aktuálně noví web odpovídá našim potřebám. Vít navíc zařadil zajímavé prvky. Jako je kontaktní formulář a propojení s Google mapou. Také je snadné k nám na prodejnu zavolat, díky chytrým tlačítkům. Pravidelně zlepšuje naší pozici ve vyhledávačích. Děkuji za lidský a přátelský přístup, díky kterému je naše spolupráce dlouhodobá.

  Veronika Charvátová | Květiny Veronica

  důrova

  Chtěla jsem pro náš web lepší vzhled nejenom v mobilech, kde některé prvky webu nebyly podle mých představ. Měla jsem radost, že mě pan Vít z Marketingové garáže ubezpečil, že nebude potřeba odejít od zaběhlého řešení www stránek. Proto jsme se ihned dohodli a po telefonu si sdělili vzájemnou představu. S jeho tvorbou www stránek jsem moc spokojená. Jak s přístupem, tak s pružností, úpravou a nasazováním funkčních prvků webu. Pana Víta z Marketingové garáže doporučuji pro jeho rychlé reakce, dobré postřehy a praxi s web designem.

  Vladimíra Důrová | MŠ Švýcarská

  kulawiak

  Na začátku nás oslovila jeho vstřícnost, přátelskost a ochota. Během spolupráce se z nás – původně obchodních partnerů – stali dokonce přátelé. Víťa se soustřeďuje na web i jeho zviditelnění na internetu a posouvání ve vyhledávačích což se pozitivně projevuje na návštěvnosti. Je schopen dodat web “na klíč” s plným servisem, nebo část správy přesunout na zákazníka. Pokud kromě ,,ajťáka” chcete mít i parťáka, tak Víťova Marketingová garáž je dobrá volba za slušné peníze.

  Michal Kulawiak | Expedice woodcraft

  balejová

  Chtěla jsem jednoduše, jasně a pěkně prezentovat naší stomatologickou ordinaci. Oslovila jsem proto pana Víta Bichnera. Vymyslel perfektní web s použitím teplých barev, které se mi líbí. Zařadil také rezervační formulář. Prezentace vypadá skvěle. Můžu ji otevřít na mobilu, PC i tabletu. Vše nastavil tak, abych se mohla věnovat především svému podnikání, za to mu moc děkuji. Víta doporučuji pro jeho příjemné vystupování, znalost oboru a rychlou reakci.

  Zuzana Balejová | Marident

  remonex

  Používali jsme webové stránky ve smyslu "udělej si podle šablony sám", avšak vzhledem k mému časovému vytížení se ukázalo jako nemožné se o stránky starat tak, aby byly vždy aktuální a držely, co se designu týká, krok s dobou.
  Proto jsem využil vyhledavač Google, který naší firmě našel pane Bichnera, kterého jsem posléze oslovil. Nu a měli jsme troufnu si říci štěstí, protože od té doby běželo vše jak se říká "jako po drátku". Následovala osobní schůzka, po vyslechnutí našich představ nám byly podány návrhy jak by mohl web vypadat, nu a po odsouhlasení námi vybraného již běžela samotná realizace, kdy mi byl pan Bichner neustále k dispozici a až do spuštění ostré verze webu jsme úspěšně a velmi promptně řešili každý detail. Vše se odehrálo v řádu několika málo týdnů, a k naší plné spokojenosti. Proto panu Bichnerovi velice děkuji a mohu jen doporučit využití jeho služeb i dalším klientům.

  Jiří Šulc | REMONEX s.r.o.

  previous arrow
  next arrow

  Často kladené otázky

  Toto je velmi individuální. Obecně však lze říci že je potřeba se rozhodnout zda použijeme grafiku z již existujíc šablon či budeme tvořit něco na míru. Z pravidla řešení na míru vypadá lépe a také lépe plní funkce. 

   

  Cena eshopu s skládá z tvorby grafiky a šablony

  Počtu produktů

  Především z formy jak produkty budeme vkládat. Zda z XML feedu či ručně. Zda produkty budu vkládat já či klient sám.

  Složitost filtrování položek a množství variant produktů

  Cenu eshopu také ovlivní přítomnost dalších funkcí. Může jimi být platební terminál, rezervační kalendář či funkce na míru.

  Pro přesnou cenovou nabídku tvorby eshopu prosím vyžijte rychlý kontakt (773 248 888, info@marketingovagaraz.cz kontaktní formulář či žádost o konzultaci zdarma.

  Určitě ano. Pracuji s klienty co jsou živnostníci i s nadnárodními korporacemi z Japonská. Hlavní je najít společnou řeč. Mluvím Česky nebo Anglicky.

  Nejčastěji pracuji s platformou WordPress. 

  Tu je potřeba mnohdy ohnout tak proto používám znalost CSS kódování a také page buildery. Nejpočetnější a nejoblíbenější je Elementor či Gutenberg.

  Také pracuji s grafickými programy jako je Inkscape pro tvorbu grafiky v křivkách nebo vektorový GIMP. Ten je také šikovný pro úpravu fotek.

  Pro SEO optimalizaci používám celu řadu programu a doplňků. Často dobrý výkon najdu v Google Adwords, Google Search Console nebo Seznam sklik. Dále je to třeba Ahrefs, MOZ, Hotjar, Ubersugest nebo Semrush.

  Ano rukama nohama nebo Anglicky, mluvím, píšu i rozumím.. 

  Kontaktujte mě či prohlédněte můj youtube kanál.

  Provozuji první bezplatnou první konzultaci. Každá další konzultace podléhá hodinové sazbě od 600,- v závislosti  

  Nechat na sebe kontakt

  Webové stránky pro developerský projekt Vila Sakura Praha moderní web design responsivní tablet verze

  Zanechte mi své telefonní číslo a já vám zavoláme zpět s nejlepší nabídkou.