SLUŽBY

Mé služby

Nechte si zpracovat nabídku pro funkční webovou prezentaci


Perfektní složení mého portfolia je vhodné pro úspěch v jakémkoliv oboru vašeho podnikání

Pro webovou prezentaci.


 

Tvorba webových stránek

Provádím návrh i výrobu úspěšných webových stránek na míru či levnější webové stránky ze šablony. Má tvorba webových stránek je responsivní má správu i SEO.

Mám zájem o úspěšný web

Optimalizace webových stránek

Buďte tam kde Vás hledají. Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je cesta k návštěvnosti webu. Ve vyhledávačích je SEO OPTIMALIZACE stránek klíčová.

Potřebuji lepší pozici na webu

Správa webových stránek

Šetřete čas a buďte blíže k vašim klientům. Aktualizace a správa webových stránek jak pro nové tak běžící webové stránky. Lepší pozice oproti konkurenci. Web bude díky službě správa webu poutavý.

Chci spravovat web

Pro úspěch ve vyhledávání a sítích.


 

Lokální marketing

Buďte tam kde máte největší šanci uspět. Ve vašem regionu, městě i obci. Tvořím obsah o firmě za použití silného nástroje kterým je lokální marketing.

Mám zájem o můj region

Internetový marketing

Nemáte návštěvnost internetových stránek? Chcete zvýšit obrat eshopu nebo získat nové příležitosti? Internetový marketing je internetový klíč k návratnosti.

Chci více návštěv na můj web

Sociální sítě

Když sociální sítě zapojíte, odmění vás novými zákazníky, budováním pevného vztahu s nimi a zpětnou vazbou pro váš obor. Sociální sítě spravuji i obsahuji.

Chci rychlou a trendy komunikaci

Pro slušivý kabátek vaší digitální prezentace.


 

Infografika

Infografika poradím vám kde a kam ji použít, navíc bude infografika zasazena do vaší firemní komunikace. Kompletní řešení od nápadu infografiky k realizaci.

Potřebuji se jasné vyjádřit

Výroba banerů

Realizuji grafický návrh, nápad, správný formát, podklady a podporu pro úspěšnou výrobu banerů. Má výroba banerů je rychlá a baner zapadne do firemního tónu.

Zajímá mě image

Tvorba loga

Chcete kompletní návrh za super cenu? Pět návrhů do 24h za 500,- logo navíc zasadím do firemního prostředí. Tvorba loga na míru. Nechte si udělat návrh.

Mám chuť se odlišit

Nenašly jste co jste hledali?


Napište si o bezplatnou konzultaci toho co vás zajímá