ÚvodReferenceMalíři Praha

Tvorba webu pro malířskou firmu

Malíři Praha realizace malířských prací

O KLIENTOVI:

Malířská firma Petera Korce Malíři Praha je tradiční firma, která si zakládá na kompletním řešení výmalby včetně úklidu po malování. Malíři Praha Vám vymalují od kanceláře po dětský pokojík konče. Věnuji se jak malířským,lakýrnický pracem tak malování fasád.

ZADÁNÍ KLIENTA:

Majitel firmy pan Korec mě oslovil s prosbou, že zaznamenává menší návštěvnost webu. Začali jsme se společně bavit o SEO Optimalizaci pro vyhledávače která když je dobře udělaná poskytuje stabilní počet návštěv, ale když jsem viděl, že na webu je prostor pro zlepšení i designu, množství textů a především organizační struktury webu bylo rozhodnuto o kompletním přepracování webu.

GRAFICKÁ STRÁNKA WEBU

Grafika webu vychází z použití teplých barev spojených s moderním fontem textu a barevností typickou pro malíře a především jejich pracovní oděv a vzorníky. Cílem byl čistý web design a důraz na přehlednost.

DALŠÍ DOPORUČENÍ K WWW STRÁNKÁM

Panu Korecovi jsem také doporučil založit si firemní sociální sítě. Jako efektivní jsme vyhodnotili použití firemního Facebooku, kde bychom prezentovali aktuality a realizované práce malířské firmy Petra Korce.

Hodnocení majitel firmy

Jak majitel webu hodnotí naší spolupráci.

Webové řešení pro naší malířskou firmu bylo historicky vedené ve WordPress šabloně. Vít z Marketingové garáže nám náš současný web upravil tak, že se s přehledem dostal do vyhledávačů na další slova. Jeho řešení teď vypadá skvěle i na mobilu a plní, tak dobře funkci sběratele poptávek i kompletní prezentace naší firmy. Vážím si jeho otevřenosti a funkci partnera, který náš web dále posouvá kupředu.”
Peter Korec
Majitel ve firmě maliripraha.cz

Objednejte si test Vašich stránek

Máte jakoukoliv pochybnost ohledně Vašeho webu? Něco nefunguje, nevypadá tak jak by mělo? V tom případě prosím vyplňte formulář, nebo mi zavolejte na +420 773 248 888 a podíváme se, co pro Vás budu moci udělat.

1/ Vidí vaše webové stránky všechny vyhledávače a těží maximum informací z vašeho webu ?

2/  Poznáte co dělají vaši zákazníci. Co hledají za informace, jak a kde je hledají.

3/ Cenné statistiky o vaší prezentaci ale i o internetových řešeních vaší konkurence.

5/ Máte webové stránky dostupné všem uživatelům a to jak mobilních telefonů, tabletů nebo velkých obrazovek ?

6/ Názor profesionála s více než 7 letou praxí z oboru online marketingu.

Konzultace ZDARMA

Kromě otestování Vašich webových stránek si můžete objednat bezplatnou konzultaci. Osobně za Vámi zajedu pokud jste z regionu Slaný, Unhošť, Beroun, Rakovník, Nové Strašecí, Žatec, Louny.
Pro další oblasti jako Brno, Břeclav, Chomutov, Děčín, Hradec Králové poskytuji telefonické a emailové konzultace.

    *Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů