Marketingová garáž

Malíři Praha

Malířská firma Petera Korce Malíři Praha je tradiční firma, která si zakládá na kompletním řešení výmalby včetně úklidu po malování. Malíři Praha Vám vymalují od kanceláře po dětský pokojík konče. Věnuji se jak malířským, lakýrnický pracím tak malování fasád.

www-stránky-malířské-firmy-malíři-praha-a-kladno_optimized
Malířské práce pro Kladno a jejich nové webové stránky

Zadání klienta

Jasná online prezentace

Majitel firmy pan Korec mě oslovil s prosbou, že zaznamenává menší návštěvnost webu. Začali jsme se společně bavit o SEO Optimalizaci pro vyhledávače která když je dobře udělaná poskytuje stabilní počet návštěv, ale když jsem viděl, že na webu je prostor pro zlepšení i designu, množství textů a především organizační struktury webu bylo rozhodnuto o kompletním přepracování webu.

SEO optimalizace

Vyhledávače
jsou naše

Kromě dalšího marketingu jsme chtěli být dobře vidět ve vyhledávačích. Proto jsem před realizací copywritingu, tedy textů pro web, udělal analýzu klíčových slov.

Díky těmto krokům mohla být provedena SEO optimalizace s důrazem na klíčová slova ze zjištěné analýzy

Web design

Grafika
a to ostatní

Grafika webu vychází z použití teplých barev spojených s moderním fontem textu a barevností typickou pro malíře a především jejich pracovní oděv a vzorníky. Cílem byl čistý web design a důraz na přehlednost.

Responsivní web

Žádná velikost obrazovky nám není cizí

Webové stránky co se skvěle zobrazí v mobilu nebo tabletu.  Responsivní design je příslibem že i narůstající zájem o bezchybné zobrazení webu v mobilu přispěje ke spokojeným uživatelům. Citelně se také podílí na celkové návštěvnosti webu právě od mobilních uživatelů.

Hodnocení spolupráce

Jeho řešení teď vypadá skvěle i na mobilu

s přehledem nás dostal do vyhledávačů na další slova.

Webové řešení pro naší malířskou firmu bylo historicky vedené ve WordPress šabloně. Vít z Marketingové garáže nám náš současný web upravil tak, že se s přehledem dostal do vyhledávačů na další slova. Jeho řešení teď vypadá skvěle i na mobilu a plní, tak dobře funkci sběratele poptávek i kompletní prezentace naší firmy. Vážím si jeho otevřenosti a funkci partnera, který náš web dále posouvá kupředu.”

Peter Korec majitel maliripraha.cz

Potřebujete také řešení?

    Další reference