Marketingová garáž

Riska e-shop

Pod značkou Riska začali šít v roce 2018. Ze zápalu a z radosti k ruční práci, z nespokojenosti s nabídkou komerčních obchodů, z potřeby .. nebo touhy.. nabídnout zákazníkům kvalitní a originální alternativu. Něco, co v obchodech nenajdete. Vytvářejí malosériové kolekce dětského oblečení. Věnují se také šití oblečení na zakázku. 

Zadání klienta

Jasná online prezentace

Původní webové stránky prošly důkladnou analýzou. Během ní se objevilo pár nedostatků v SEO optimalizaci. Především ve struktuře zpětných odkazů, prolinkování webu a logické struktuře procházení webem. Proto jsme chtěli jasnou online prezentaci. Součástí zadání se stal také redesign webu.

SEO optimalizace

Vyhledávače
jsou naše

Kromě dalšího marketingu jsme chtěli být dobře vidět ve vyhledávačích. Proto jsem před realizací copywritingu, tedy textů pro web, udělal analýzu klíčových slov.

Díky těmto krokům mohla být provedena SEO optimalizace s důrazem na klíčová slova ze zjištěné analýzy

Web design

Grafika
a to ostatní

Dobrá orientace a přehledný web design bylo hlavní a první na věc na čem jsme se s paní Skalníkovou shodli.

Responsivní web

Žádná velikost obrazovky nám není cizí

Webové stránky co se skvěle zobrazí v mobilu nebo tabletu.  Responsivní design je příslibem že i narůstající zájem o bezchybné zobrazení webu v mobilu přispěje ke spokojeným uživatelům. Citelně se také podílí na celkové návštěvnosti webu právě od mobilních uživatelů.

Hodnocení spolupráce

Velmi pozitivní a přátelský přístup

Potřebovali jsme refrešnout náš starý eshop a dodat mu trochu technické dokonalosti a vizuální jednoduchost a čistotu. Google nám našel pana Bichnera.

Velmi dobrý krok zvolit jeho služby. Pomohl nám technicky eshop velmi dobře vyladit a jeho poznatky k neustálému vylepšování eshopu nás dovedl na myšlenku naprogramovat konfigurátor, kde si naši zákazníci zvolí druh oblečení a látku a mít doma tak originální kousek. Za měsíc jsme měli hotovo. Pan Bichner měl po celou dobu spolupráce velmi pozitivní a přátelský přístup a všechny poznatky a připomínky rychle zpracovával. Díky za vše !
Martina Skalníková Riska shop

Nechat na sebe kontakt