Správa webových stránek

Správa webových stránek

Víte že správa webových stránek je životně důležitá pro úspěch vašeho webu ve vyhledávačích? Odpověď najdete u správce webu.

Podívejte se co obsahuje správa webových stránek, co dělá správce webu, jak vám pomůže správce eshopu a jak probíhá správa eshopu. Dozvíte se také jaká je cena správy webových stránek.

Obsah služby správa webových stránek

Co obsahuje správa webových stránek

Pro webové stránky je nezbytné aby se na nich neustále něco dělo. Přibývali obrázky, texty, byly na webu videa a další prvky, které zvyšují atraktivitu webu jak pro návštěvníky, kteří zde stráví více času, tak je zajímavý obsah klíčový pro dobrou pozici webu ve vyhledávačích, více o seo optimalizaci.

Proto správa webových stránek má zahrnovat: 

  • Pravidelné aktualizace obsahu webu zvyšují zájem vyhledávačů o web a dobře působí na návštěvníky www stránek – stánky nejsou statické
  • Sledování klíčových slov . Ukáží jak je váš web konkurenceschopný a kolik uživatelů ho nalézá na Seznam a Google.
  • Sledování konverzí uživatele – zda vykoná požadovanou akci co po něm chcete. Například odeslání kontaktního formuláře.
  • Pravidelné analýzy pomocí Google Analytics a dalších nástrojů. Zjistíte odkud Váš uživatel přišel, jak je na webu dlouho a na co kliká.

Co dělá správce webu

S čím vám pomůže správce webu

Především bude přicházet s návrhy na zlepšení vašeho webu. Správce webu vás propojuje s novými trendy v tvorbě www stránek a sám tyto trendy testuje a pak aplikuje na váš web.

Také vám pomáhá odpovědět na celou řadu otázek díky jeho znalostem v analytickém propojení vašeho webu.

Správce webu by měl znát i seo optimalizaci která vás i díky správě webu odmění lepšími pozice ve vyhledávačích Google a Seznam. 

Správce webu bude váš partner, zjistit jak díky bezplatné konzultaci.

Správce eshopu

Jak vám pomůže správce eshopu

Správa eshopu

Jak probíhá správa eshopu

Cena správy webových stránek

Jaká je cena správy webových stránek ?