Marketingová garáž

Pracuji pro Vás od roku 2012

Webové stránky pro Kladno

Kladno je místem odkud podnikáte nebo kde jsou vaši klienti? Potřebujete být dobře vidět na internetu v Kladně ale i v jeho okolí? Pomohl jsem již +100 firmám právě z Kladna. 

Tvořím úspěšné webové prezentace co vynikají přehledností, funkčností a efektivitou. Spolu s pěknou grafikou a celou řadou funkcí tvoří pevný základ prezentace pro malou nebo i nadnárodní firmu.

Jsem v oboru od roku 2012 a mám zkušenosti s tvorbou webů a komplet řešení co jsou kvalitní, dostupná, přehledná, rychlá a hlavně s efektivním výsledkem.

Často realizuji weby co mají uspět v regionu. Může to být web firmy z Kladna co cílí na klienty ze svého okolí. A právě v tom jsem nejúspěšnější. První místa ve vyhledavačích Google a Seznam budou vaše včetně ucelené a jasně online prezentace co zaujme a prodá.

8+

Kladno a jeho trh znám leta

2012+

roky praxe

80+

Klientů z Kladna a okolí

24/7

Chat podpora

✦ Řešení na míru ✦ Tvorba webu ✦ Tvorba e-shopu ✦ Oparava webů ✦ SEO optimalizace pro vyhledávače ✦ Plánovitost struktury ✦ Kreativní grafika ✦ Responsivní design ✦ Mailingové řešení ✦ Doména a hosting ✦ Pravidla přístupnosti ✦ GDPR a Cookies ✦ Zabezpečení webu ✦ Tvorba loga ✦ Funkce webu ✦ Fotografické služby ✦ Tvorba textů a obsahu dle dohody ✦

Kvalitní web pro Kladno

Responsivní UX design

Možnost rychle měnit obsah webové prezentace (CMS)

Funkce co vám pomáhají

Technická podpora

Dohledatelnost na internetu

Proč se svěřit do mé péče

Originální a responsivní webdesign

Prověřený redakční systém WordPress pro správu webu

Uživatelsky příjemné stránky

Technická podpora

Zkušenosti od roku 2012

Nemám webové stránky

Na co se zaměřit, co zvážit a co si připravit u tvorby nového webu?

 • Jaké potřebujete funkce na webových stránkách
 • Prohlédnout mé poslední realizace 
 • Kdo jsem ve zkratce
 • Proč mít www stránky
 • Webové stránky na míru
 • Reference 
 • Jaký je postup výroby 
 • výhody tvorby webu se mnou
 • Cena webových stránek
 • FAQ

Mám webové stránky

Úprava, vylepšení pozice, doplnění nebo redesign to se nejčastěji dělá s již běžícím webem.

 • Jaké další funkce by se na na webových stránkách hodily?
 • Vylepšení pozic ve vyhledávačích Seznam a Google
 • Kdo jsem ve zkratce
 • Řešení co je kompletní
 • Doplnění webových stránek postavených na WordPress, Webnode, Wix či jiných platformách.
 • Redesign webu – změna struktury, obsahu, vylepšení vzhledu.

Jaké funkce na vašich www stránkách potřebujete?

  Poslední realizace webových stránek pro Kladno

  Salon Ella Kladno

  Web design
  Responsivní vzhled
  SEO pro vyhledávače

  Zubní Dentum Kladno

  Web design
  Responsivní vzhled
  SEO pro vyhledávače
  Grafické práce

  Podocentrum Kladno

  Web design
  Responsivní vzhled
  SEO pro vyhledávače
  Grafické práce

  Arboristika Kladno

  Web design
  Responsivní vzhled
  SEO pro vyhledávače

  JK Taxi Kladno

  Web design
  Responsivní vzhled
  SEO pro vyhledávače
  Grafické práce

  SBM holding

  Web design
  Responsivní vzhled
  SEO pro vyhledávače
  Grafické práce

  Proč Vít Bichner

  Rychlá realizace

  Nečekejte ani minutu a pusťme se do toho. Rychle, plánovitě a efektivně naplním Vaše představy.

  Aktuální trendy

  Sleduji nejnovější trendy co mají dopad na výsledné řešení. Grafika, struktura, kódy. Na všem záleží.

  Komplexní řešení

  V tomto oboru ovlivňuje jedno druhé. Proto pracuji komplexně a s přesahem od roku 2012.

  Osobní přístup

  V naší komunikaci se neztratíte. Vše vysvětlím a ukáži. Nemusíte být zrovna IT specialista 🙂

  Nechat na sebe kontakt

  Ozvěte se mi přímo

  Firma z Kladna dostane kompletní řešení co zahrnuje

  Vše kolem grafiky webu.  To zahrnuje úpravu fotek, jejich dobarvení, retuš, ořez či zesvětlení. Takové fotky je třeba připravit pro použití na web. Upravit velikost fotek na co nejmenší velikost při zachování adekvátní kvality. Také správný formát fotografie co zajistí rychlé načtení.

  Může to být tvorba loga nebo jeho úprava (často to bývá vylepšení kvality loga pro případné další použití jako je tisk nebo jeho zvětšení a použití na další místa. 

  Design a grafický návrh webu vám pomůže udělat si už na začátku tvorby webu představu jak by mohl být web strukturovaný. Jaké budou položky menu a z toho se může odvíjet počet webových stránek. Můžete vidět zapojení barev a rozložení textů i distribuci fontů. 

  Proč mít www stránky

  Jste firma z města Kladno? Něco vyrábíte nebo prodáváte? Nechcete přijít o jakou koliv příležitost? A ještě nemáte webové stránky?

  Můžete přicházet o skvělou možnost na získání nových zákazníků, kontaktů i tržeb. To stejné platí pro ty, co už web mají, ale jeho kvalita není na takovém stupni jaký dnes vyžadují moderní zařízení a postupy. Pořiďte si kvalitní webové stránky protože:

  1. Lidé z Kladna jsou na internetu
  2. Jsme zvyklí hledat informace
  3. Nemusíte zbytečně utrácet za tiskoviny, stačí mít své stránky
  4. Webové stránky jsou levné – webové stránky na platformě wordpress s pěknou šablonou jsou mnohdy i zdarma stejně jako mé konzultace
  5. www stránky jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na rozdíl od Vás
  6. Optimalizace pro vyhledávače je dobrou službou, jak dostat Váš web mezi další lidi.
  7. Sociální sítě jsou také vhodnou formou, která doplní povědomí o Vás zvlášť pro Kladno a menší města je tato forma ideální pro svůj lokální marketing.

  Vytvoření a nebo úprava webových stránek.

  Už máte internetové stránky

  Chcete aby vaše stánky byly úspěšné i když už nějakou dobu fungují? Teď bude ta správná doba na jejich vylepšení a úpravy. Bude dobré se zaměřit na jejich zabezpečení, rychlost načítání, zda se zobrazují dobře v mobilních zařízeních jsou plně responsivní, najdete je ve vyhledávačích Seznam a Google na slovo, které může být pro truhlářskou firmu z Kladna typické tedy například “truhlář Kladno”.

  Vytvoření vlastních webových stránek

  Zajímalo by Vás, jak si vytvořit webové stránky sami a ZDARMA? Některé návody jsou na internetu. Například vytvářením webových stránek ze šablony, kterou dodává světově nejrozšířenější platforma WordPress. To bude řešení zdarma.

  Tento systém také rád využívám pro tvorbu stránek. Pro některé operace a funkce je však třeba znát tento systém, aby opravdu fungoval, tak jak vy si přejete.

  V tomto případě Vám mohu poskytnout cenné rady, které nejsou zdarma. Nebo se můžete svěřit do mé péče, kdy Vám web vytvořím rychle, podle Vašich představ a bude pro Vás tak 100% funkčním řešením. O tom zda budu vhodný pro tvorbu Vašeho webu se můžete dočíst v sekci o mě.

  Webové stránky
  na míru.

  Profesionální webové stránky tvořím od roku 2012. Proto budou mít super funkce. Moderní webové stránky ode mě budou obsahovat:

  Design odrážející poslední trendy

  S administrací také nebude problém, když si budete chtít přidat nějaký text nebo obrázek sami. Naučím Vás obsluhu webu nebo se o správu webových stránek mohu postarat já.

  Levné webové stránky jsou takové které fungují. V Marketingové garáží Vás nečekají pravidelné roční poplatky za prodloužení webu. Jediný pravidelný poplatek je za doménu a hosting. To je poplatek poskytovateli za místo a jméno webu. Web Vám předám a bude fungovat bez poplatků. 

  Responsivní web je takový, který se ihned přizpůsobí mobilu, tabletu nebo jinému zařízení na kterém si ho zrovna prohlížíte. Je to dobrý standard ve tvorbě stránek. Chtějte proto webové stránky, které neodradí svým vzhledem na mobilu.

  Seo webu je služba k nezaplacení. Je to páka, která zapne Váš web a spustí vlnu návštěvnosti na něj.
  Postarám se o to, aby SEO optimalizace pro vyhledávače pomohla Váš web dostat na důstojnou pozici do těch nejznámějších vyhledávačů Google, Seznam a Bing.

  Wordpress tvorba webových stránek na noteboku

  Kvalitní webové stránky?

  Napište s o konzultaci díky které budete mít přehled.

  Kladno webové stránky
  slunečnice

  Když jsme si vyhledávali koho pro naši novou webovou prezentaci oslovíme, padlo nám oko na Marketingovou garáž pana Bichnera. V garáži přece vždycky vnikly velké věci. Rozhodnutí bylo jasné a ani jednou jsme nelitovali. Pan Bichner má opravdový cit pro grafiku a přesně pochopil, jakou máme představu, co k naší firmě sedí.

  Měli jsme obavy, jak dlouho budeme grafiku pilovat, ale pan Bichner se prostě mezi prvními 3 návrhy s jedním ihned trefil do našeho vkusu. Umí naslouchat a pochopit zadání. Šlo to jako po másle a všechno online což je naprosto skvělé, rychlé a efektivní. Jak naše stránky rostly, měli jsme stále větší radost z výsledku.

  Ten je super a ihned se celá práce pana Bichnera projevila i na umístění našich stránek ve vyhledávačích. Naše Slunečnice doslova pod jeho vedením vstala z popela. Naší firmě si vede týden od týdne lépe a máme nové zákazníky. Bylo to dobré rozhodnutí a jenom doporučujeme! Díky a těšíme se na další spolupráci!!!

  Michaela Vorlíčková | AG Slunečnice

  marek

  Děkuji p. Bichnerovi za perfektní spolupráci i trpělivost při ladění grafické podoby a textové části webových stránek. Vřele a bez výhrad doporučuji !

  Ing. Pavel Marek | soudniznalec.cz

  ikaros

  Děkuji za spolupráci na mém novém webu. Pan Bichner je spolehlivý, ochotný a vždy v dobré náladě. Byla to radost se s ním potkávat a věřím, že se ještě budeme vídat, protože je stále co zlepšovat.

  Marcela Hrušková | Galerie Ikaros Slaný

  lepší začátek

  Spolupráce s panem Bichnerem proběhla výborně. Byli jsme nadšení z jeho komplexních služeb. Web, sociální sítě, print design a celá řada dalších společných počinů. Děkujeme.

  Lukáš Šafránek | Lepší začátek

  GABZI A VINET

  Pan Bichner oživil webovou prezentaci naší chovatelské stanice. Vtisk ji novou identitu díky novému logu, přepracované grafice webu a moderním prvkům. Z našeho webu udělal funkční nástroj co nám přinesl mnoho nových příležitostí.

  Mirka Nelzová | Gabži a Vinet

  amcobex

  Šikovný, kreativní, originální a hlavně profesionální přístup. Doporučuji.

  Depuro

  Našim cílem byla změna webových stránek, především vzhled, vyhledatelnost, výkonost a funkčnost webu, což naplnilo naše očekávání.  Díky nastavení hlavních klíčových slov na našich stránkách, ale i na sociálních sítích, jsme skvěle dohledatelní na internetu. Děkujeme panu Bichnerovi za ochotu a skvělou spolupráci v rámci ON-LINE a Inhouse marketingu.

  Petr Ptáček | DEPURO s.r.o.

  závora

  Spolupráce s Vítem Bichnerem na rekonstrukci webu Ústavu forenzních disciplín Praha, z.ú. byla pro náš ústav doposud tou nejlepší zkušeností tohoto typu. Na rozdíl od jiných specialistů zaměřených na problematiku firemního webu a virtuální komunikace jsme obdrželi dílo za desetinu času a za nejlepší nabízenou cenu! Krom toho je Vít Bichner mimořádně vstřícný, ochotný a příjemný člověk. Osobně nemám lepší doporučení!

  konyvka

  Přichází již se zpracovanými variantami řešení
  Spolupráce s panem Bichnerem je perfektní. Zadanou práci odvede i s jen minimálním množstvím osobních schůzek a pokud už je nějaká potřeba, přichází již se zpracovanými variantami řešení. Velmi příjemný a slušný člověk, vřele doporučuji.

  Ondřej Konývka | Restaurace Slovanka

  marksimon

  Spolupráce s panem Bichnerem vynesla naše firemní webové stránky do 21. století. Komunikace byla snadná a rychlá, pomoc z jeho strany naprosto perfektní. Webovky nám oživil během celkem krátké doby. Naše firma vděčí panu Bichnerovi za to, že nás uvedl opět do hledáčku Googlu. Velká spokojenost!

  Barbora Himlová | MARKSIMON s.r.o.

  sluzby bytu

  Pan Bichner z Marketingové garáže mi profesionálním způsobem vytvořil webové stránky bez jediné osobní schůzky a to v přesně požadované kvalitě. Dodal svoji invenci a propojil perfektně se svými znalostmi on line prostředí. Celek je pak nejenom zdařilý po stránce grafiky, ale i funkční. Mohu jeho produkty a přístup jen vřele doporučit. A děkuji mu zároveň.

  Miloš Kopt | Služby bytu s.r.o.

  zamky

  Pana Bichnera jsem kontaktoval na doporučení, protože jsme neměli funkční web. S výsledkem jsme moc spokojení. Grafiku i celkové řešení pro naši zámečnickou nonstop pohotovost jsme nechali kompletně na něm. Vždy dobře komunikuje od prvotní analýzy, grafického návrhu až po finalizaci. Přesně víme v jaké fázi tvorby webu jsme byly. Rozhodně doporučujeme pro kreativní a inovativní přístup. Bere web jako kompletní a funkční celek online prezentace a jeho řešení je díky tomu super. Děkujeme

  Roman Kroupa | Nonstop zámečnictví

  dermaled

  Děkuji panu Bichnerovi za perfektní práci na mých www stránkách. Komunikace, cit pro tvorbu webu, ochota a rychlost byla skvělá.
  Moc doporučuji a ještě jednou velké díky.

  Kateřina Lednová | Dermaled

  js color

  Potřeboval jsem předělat web tak, aby byl podle mých představ a byl shlédnutelný na PC i na mobilu. Obrátil jsem se na pana Bichnera. Ten pak pružně reagoval na mé připomínky a moji představu bezezbytku naplnil. Vznikl tak základ, se kterým jsem velmi spokojen a který budeme s panem Bichnerem postupně rozšiřovat. Pane Bichnere, děkuji. Spolupráci s panem Bichnerem všem vřele doporučuji.

  Jan Starý | JS COLOR s.r.o.

  kadeřnictví plzen

  Jsem velice spokojen s prací pana Bichnera a mohu jen vřele doporučit. Kdyby bylo možné zadat hvězdiček deset, tak bych tuto volbu určitě využil. Pán je velice šikovný, příjemný (což dělá hodně), poradí, vypomůže i s ostatními nedořešenými resty jiných firem a určitě člověk na správném místě, jednou větou, opravdový profesionál ve svém oboru. Mohu všem jen DOPORUČIT !! Děkuji Vám.

  Petr Šveda | Studio Nicol

  yangtaiji

  Na základě mé poptávky na komplexní služby a grafické práce nám vytvořil pan Bichner webové stránky, které jednoznačně odpovídají potřebám naší taichi školy. Byla to velmi dobrá, příjemná a konstruktivní spolupráce a komunikace. Jeho služby mohu jen doporučit.

  Irena Mýtinová | Yangtaiji

  davidbrigade

  Pana Bichnera jsem oslovil na doporučení a vše dopadlo dle očekávání. Potřeboval jsem řešení, které mi pomůže získat poptávky a dostane se do podvědomí se stavbou mých pergol a dalších služeb. Pán Bichner rozjel náš facebook a díky němu jsem získal celou řadu zajímavých zakázek. Webové stránky od Marketingové garáže mají svěží design a pracují s regiony, kam dodávám své služby. Moc děkuji za pohodovou spolupráci.

  David Beránek | David Brigade Development

  kraso

  Naším cílem bylo generačně posunout zobrazování www stránek na zařízeních současné doby, celková obnova struktury stránek a lepší možnosti při poptávce našich služeb díky formulářům s okamžitou reakcí na mail. Za toto vše děkujeme, oceňujeme spolupráci při tvorbě stránek a aktivní přístup za slušné peníze.

  podocentrum

  S manželem jsme potřebovali rychle vytvořit jednoduché, ale dobře fungující webové stránky. Proto jsme oslovili tvůrce webu z Kladna a nejrychleji zareagoval pan Bichner. Velmi dobrá komunikace a proaktivní přístup nás přesvědčil, že jsme na správném místě. Máme skvěle vypadající web, který dobře funguje, jak ve vyhledávačích tak i na mobilu. Rychlost, přehled a komplexnost služeb pana Bichnera můžeme jedině doporučit.

  Ivona Zdvihalová | Podocentrum

  durčanská

  Pan Bichner ke mně chodil na stříhání a protože nelenil a sdělil mě, že dělá webové stránky dohodli jsme se na jednoduchém, ale funkčním webu. Jeho vzhled perfektně ladí s mým kadeřnickým a kosmetickým salonem Ella. Vybral skvělé barvy a vše kolem. Moc mu děkuji za komplexní služby a skvělý přístup. Jednoznačně doporučuji pro kvalitní řešení webových stránek.

  Lenka Ďurčanská | Salon Ella

  filko

  Pana Bichnera jsem oslovil, protože jsem pro naši stavební firmu potřebovali kompletní řešení webu a všeho kolem něj. Nový web, nové logo a dobře provedená seo optimalizace nás vystřelila vstříc k našim zákazníkům. Vše proběhlo rychle s dobrou komunikací a přehledným postupem prací pana Bichnera, což mu moc děkuji a doporučuji pro komplexnost jeho služeb.

  Michal Filko | Stavební Firma Filko

  vaverka

  Tak to jsme přesně potřebovali. Měl jsem představu o atmosféře našeho webu. A to pán Bichner přesně zachytil. Barvy, fonty rozmístění na webu i jeho amosféra sedí k našemu oboru. Vít splnil přesně to co jsem si představoval. Rychle, stylově a proaktivně. Vřele doporučuji.

  Pavel Vaverka

  riska

  Potřebovali jsme refrešnout náš starý eshop a dodat mu trochu technické dokonalosti, vizuální jednoduchost a čistotu. Google nám našel pana Bichnera. Velmi dobrý krok zvolit jeho služby. Pomohl nám technicky eshop velmi dobře vyladit a jeho poznatky k neustálému vylepšování eshopu nás dovedl na myšlenku naprogramovat konfigurátor. Vít má velmi pozitivní a přátelský přístup a všechny poznatky a připomínky rychle zpracovával. Díky za vše !

  Martina Skalníková | Riska shop

  hašek

  Náš web na WordPress potřeboval dostat injekcimoderního vzhledu, nutně bylo taky potřeba vyřešit web pro mobil, kde se né úplně dobře ukazoval Vít z Marketingové garáže náš web upravil podle našich představ a navíc máme vyřešené vyhledávače Google a Seznam, kde nás posouvá dál a výš. Dlouhodobě spolupracujeme na dalších kampaních a pravidelné údržbě. Vážíme si vzájemné otevřenosti a dlouhodobosti naší spolupráce.

  Jiří Hašek | Zemědělec Hašek

  korec

  Webové řešení pro naší malířskou firmu bylo historicky vedené ve WordPress šabloně. Vít z Marketingové garáže nám náš současný web upravil tak, že se s přehledem dostal do vyhledávačů na další slova. Jeho řešení teď vypadá skvěle i na mobilu a plní, tak dobře funkci sběratele poptávek i kompletní prezentace naší firmy. Vážím si jeho otevřenosti a funkci partnera, který náš web dále posouvá kupředu.

  Peter Korec | Malíři Praha

  vavrova

  Hledala jsem řešení, jak prodat náš dům v zahraničí. Proto jsem oslovila Víta, aby pro náš dům vytvořil web. Vít Bichner vytvořil web rychle a v pěkném designu. Ten podtrhuje slunné pláže kolem domu. Také na web umístil šikovný rezervační a poptávkový formulář, kterým se mi ozvou zájemci a pomáhá mi s plánováním prohlídek nemovitosti. Pan Bichner reaguje rychle a s přehledem pomáhá využívat různé online příležitosti pro prodej domu. Líbí se mi jeho aktivní přístup. Jde poznat že to co dělá ho baví. Rozhodně doporučuji.

  Jana Vávrová | Real Estate Italy

  modasy

  V Marketingové garáži opravdu rozumí tomu, co znamená moderní prezentace! Nemluví na vás složitě. Vítek z Marketingové garáže s námi prošel od realizace loga firmy, přes optimalizací pro vyhledávače až po úpravu webu pro mobil. Byl příjemný a vše nám vysvětlil a v praxi ukázal. Díky tomu jsme věděli co se na webu děje a jak být při online prezentaci naší stavební firmy dál úspěšní.

  Darina Mottlová | Modasy

  holub

  Potřebu mít vlastní kvalitní web jsem spojoval s důvěrou a odborností.
  Na doporučení kámošů jsem teda oslovil Víta z Marketingové garáže. Stačilo zavolat a řešení na sebe nenechalo dlouho čekat. Web vypadá dobře na pc i mobilu a Vít se postaral i o tak potřebnou viditelnost na internetu. Dobře poradí a vysvětlí čemu nerozumíme to co si dohodneme to platí. Za nás vše ok, Doporučujeme pro dlouhodobou spolupráci.

  Jan Holub  | JL Garden

  veronika

  Náš web už neodpovídal potřebám našeho květinářství. Proto jsem oslovila Víta z Marketingové garáže, aby nám navrhl, jak náš web pročistit, zpřehlednit a oživit. Aktuálně noví web odpovídá našim potřebám. Vít navíc zařadil zajímavé prvky. Jako je kontaktní formulář a propojení s Google mapou. Také je snadné k nám na prodejnu zavolat, díky chytrým tlačítkům. Pravidelně zlepšuje naší pozici ve vyhledávačích. Děkuji za lidský a přátelský přístup, díky kterému je naše spolupráce dlouhodobá.

  Veronika Charvátová | Květiny Veronica

  důrova

  Chtěla jsem pro náš web lepší vzhled nejenom v mobilech, kde některé prvky webu nebyly podle mých představ. Měla jsem radost, že mě pan Vít z Marketingové garáže ubezpečil, že nebude potřeba odejít od zaběhlého řešení www stránek. Proto jsme se ihned dohodli a po telefonu si sdělili vzájemnou představu. S jeho tvorbou www stránek jsem moc spokojená. Jak s přístupem, tak s pružností, úpravou a nasazováním funkčních prvků webu. Pana Víta z Marketingové garáže doporučuji pro jeho rychlé reakce, dobré postřehy a praxi s web designem.

  Vladimíra Důrová | MŠ Švýcarská

  kulawiak

  Na začátku nás oslovila jeho vstřícnost, přátelskost a ochota. Během spolupráce se z nás – původně obchodních partnerů – stali dokonce přátelé. Víťa se soustřeďuje na web i jeho zviditelnění na internetu a posouvání ve vyhledávačích což se pozitivně projevuje na návštěvnosti. Je schopen dodat web “na klíč” s plným servisem, nebo část správy přesunout na zákazníka. Pokud kromě ,,ajťáka” chcete mít i parťáka, tak Víťova Marketingová garáž je dobrá volba za slušné peníze.

  Michal Kulawiak | Expedice woodcraft

  balejová

  Chtěla jsem jednoduše, jasně a pěkně prezentovat naší stomatologickou ordinaci. Oslovila jsem proto pana Víta Bichnera. Vymyslel perfektní web s použitím teplých barev, které se mi líbí. Zařadil také rezervační formulář. Prezentace vypadá skvěle. Můžu ji otevřít na mobilu, PC i tabletu. Vše nastavil tak, abych se mohla věnovat především svému podnikání, za to mu moc děkuji. Víta doporučuji pro jeho příjemné vystupování, znalost oboru a rychlou reakci.

  Zuzana Balejová | Marident

  remonex

  Používali jsme webové stránky ve smyslu "udělej si podle šablony sám", avšak vzhledem k mému časovému vytížení se ukázalo jako nemožné se o stránky starat tak, aby byly vždy aktuální a držely, co se designu týká, krok s dobou.
  Proto jsem využil vyhledavač Google, který naší firmě našel pane Bichnera, kterého jsem posléze oslovil. Nu a měli jsme troufnu si říci štěstí, protože od té doby běželo vše jak se říká "jako po drátku". Následovala osobní schůzka, po vyslechnutí našich představ nám byly podány návrhy jak by mohl web vypadat, nu a po odsouhlasení námi vybraného již běžela samotná realizace, kdy mi byl pan Bichner neustále k dispozici a až do spuštění ostré verze webu jsme úspěšně a velmi promptně řešili každý detail. Vše se odehrálo v řádu několika málo týdnů, a k naší plné spokojenosti. Proto panu Bichnerovi velice děkuji a mohu jen doporučit využití jeho služeb i dalším klientům.

  Jiří Šulc | REMONEX s.r.o.

  previous arrow
  next arrow

  Jaký je postup výroby ?

  Začínáme

  NEZÁVAZNÉ POPOVÍDÁNÍ O  CÍLECH FIRMY NA INTERNETU, VAŠICH KLIENTECH, OČEKÁVÁNÍCH A NÁPADECH. Ty pak ukotvíme do analýzy webu.

  BAVÍME SE RÁMCOVĚ O:

  • LOGU FIRMY
  • BARVÁCH VAŠEHO OBORU
  • V JAKÉ KONDICI JE WEB Z POHLEDU RYCHLOSTI NAČTENÍ, NÁVŠTĚVNOSTI, ZOBRAZENÍ PRO MOBIL, AKTUÁLNOSTI A GRAFIKY
  • POČTU STRÁNEK A POLOŽKÁCH V MENU
  • ORGANIZAČNÍ STRUKTUŘE WEBU
  • JAKÉ PŘÍNOSY BY FIREMNÍ WEB MĚL PLNIT
  • KDE VŠUDE SE PREZENTUJETE
  • JAK PRACUJE KONKURENCE
  • TAKÉ SI ŘEKNEME KDO BY DODÁVAL PODKLADY JAKO JSOU OBRÁZKY DO WEBU, FOTKY A TEXTY
  • MŮŽE ZAZNÍT CENOVÝ NÁVRH ODRÁŽEJÍCÍ VAŠE POTŘEBY A OČEKÁVÁNÍ. NEJČASTĚJI VŠAK ZASÍLÁM PŘESNOU NABÍDKU DO MAILU.
  • BUDETE PŘESNĚ VĚDĚT JAKÁ JE CENA, ZA CO BUDE, O MÉM POSTUPU ŽE JE NEJPRVE TŘEBA UDĚLAT GRAFICKÝ NÁVRH, POTÉ NÁSLEDUJÍ KOREKCE A DALŠÍ FÁZE LADĚNÍ.

  Vašich představách a očekáváních a ty pak ukotvíme do analýzy webu.

  Realizujeme

  • Bavíme se o barvách
  • Fontech písma
  • Rozmístění obsahu napříč webem
  • Obrázcích a jejich rozložení
  • O rozložení textu po webu
  • Následuje grafický návrh
  • Návrh organizační struktury webu tzv. wireframe což je “drátěný” model bez grafiky. Na něm poznáte rozmístění obsahu, distribuci textů a obrázků
  • Následuje výroba webu

  Rozvíjíme

  • Předání webu
  • Zaučení na správu webu
  • Správa webu mou osobou
  • Stanovení dalších cílů
  • Reklama a marketing
  • Testování a rozvoj webu

  Web s vizí

  Stránky pro Kladno
  s výhodou.

  Pro Vaše stránky chci úspěch, proto má tvorba www stránek je kompletním řešením. Když budete mít kvalitní web a i zvládnutou jeho internetovou propagaci, tak bude webová prezentace natolik komplexní, že můžete uspět nejenom v rámci města Kladno, ale v jeho okolí i v dalších regionech.

  Zabezpečení

  Má tvorba webu je bezpečená. Ochráním Váše www stránky proti útokům zvenčí. HTTPS a Htacess.

  Přístupnost

  Váše stránky budou lehce přístupné i zdravotně hendikepovaným. Splní pravidla přístupnosti a budou tak vhodné pro všechny zákazníky.

  Gdpr a Cookies

  Tyto nařízení a legislativní pojmy musí obsahovat i www stránky. Proto i Váše stránky budou mít vyřešené povinné údaje.

  Správa webu

  Ovládejte Vaše webové stránky. S jednoduchým uživatelským prostředím bude pro Vás správa webu hračka.

  Hosting

  Rychlé a kvalitní úložiště za dobré peníze. Na Vaše hostingové řešení uložím veškerý obsah webu, texty a obrázky.

  Doména

  Víte jakou budete mít adresu? Zajistím Vám kompletní řešení domény. Registraci nové webové domény, její převod i veškerou administrativu kolem výběru jména Vašeho webu.

  E-mail

  K Vašemu webu dostanete emailovou schránku ZDARMA. Bezpečné a spolehlivé řešení pro Vaše emaili.

  Zobrazení

  Sleduji nárůst prohlížení webových stránek přes telefony, tablety a různě široké a dlouhé obrazovky. Proto bude Váš web i pro mobil a malé obrazovky.

  Jaká je cena webové stránky

  Cena za vytvoření webových stránek je velmi individuální. Stanovuje se po vstupní analýze, když už víme některé parametry pro konkrétnější nabídku.

  Pro stanovení ceny za internetové stránky je klíčové vědět:

  1. Kolik web bude mít stránek
  2. Zda texty, obrázky a obsah budu tvořit já
  3. Zda bude na stránkách provedena SEO optimalizace pro vyhledávače

  Na základě těchto a dalších parametrů vytvořím ceník přímo na míru dle rozsahu služeb. Platí to, že čím více služeb dělám já, tím je cena příznivější formou balíčku služeb.

  Pro klienta, co chce mít web o 5 stránkách, SEO optimalizaci pro vyhledávače, logo webu, sociální síť facebook, doménu, hosting, zabezpečení, emailového klienta, má na webu formulář a tím pádem i GDPR a Cookies.

  Pro tohoto klienta by mohla cena řešení vyjít na 14 600,-

  Často kladené otázky týkající se tvorby webu nejenom pro Kladno

  Responzivní web, nebo také responzivní web design, zajišťuje, že jsou stránky optimalizovány pro různé druhy zařízení. To znamená, že se dobře zobrazují nejen na klasickém počítači, ale i na notebooku, mobilním telefonu nebo tabletu.
  Responzivní web rozpozná, na jakém zařízení se právě zobrazuje a jaká je šířka jeho displeje, a podle toho pak přizpůsobí svůj obsah. Díky tomu jsou stránky vždy přehledné, srozumitelné a vypadají příjemně esteticky.

  Rozhodujete se poptat web? A chceme si navzájem ušetřit čas? Pojďme zde společně zauvažovat nad následujícími okruhy, co pomohou rychle a jasně nasměrovat Váš web k realizaci.

  • Rozmyslet barvy pro webové stránky. Nejčastěji se využívá okolo 3 hlavních barev + také bílá a tony šedé.
  • Jaké fonty použít do webu. Dobrý zvykem je použít až dva fonty. Jeden pro nadpisy a druhý pro texty pod nadpisy. Font je vhodné aby vycházel z typografie loga. Tedy aby se font z loga zopakoval i na webu. Díky tomu komunikujete jednolitě a uhlazeně.
  • Máme logo? – Z něj by se mohla většina barev a fontů použít.
  • Zaujali Vás nějaké konkurenční weby ? Rád se na ně podívám a poznám, co Vás na nich zaujalo.
  • Obsah webu jako texty či obrázky budu tvořit a zajišťovat já či vy ze svých zdrojů? Pomohu Vám s obstaráním všech podkladů potřebných pro kompletní řešení webu.

  Prosím už rovnou můžete pokračovat na bezplatnou konzultaci email info@marketingovagaraz.cz a telefon +420 773 248 888

  Během své praxe od roku 2012 jsem se setkal s nejrůznějšími výmluvami, neupřímností a úskoky.

  Jsem pozitivní a věřím v dobré vlastnosti lidí. Proto jsem sepsal tuto sekci často kladených otázek. Mohlo by to posloužit jako vodítko, když budete poptávat jiného vývojáře webu než právě Marketingovou garáž. Pak si dejte prosím pozor na:

  • Nespolehlivý vývojáři co nekomunikují, nedodržují termíny a vymlouvají se.
  • Stále se setkáme s tzv, “vývojářem webu” co jen bere peníze a realizace nikde. Za web často chce velmi malou až podezřelou částku z mé zkušenosti klienti říkají “kamarád mé kamarádky chtěl za web 3,000 – 5,000 Kč pak mě bylo hloupé to z něj vymáhat”. Často se pak odkládá realizace či nastupují nejrůznější výmluvy.
  • Dobrým vodítkem pro spolehlivost vývojáře webu je se podívat se na jeho reference. Co píší jeho klienti? 
  • Praktické může být obvolání předešlých klientů
  • Nechat si předložit nezávaznou kalkulaci. Rozpočet a reálná čísla jsou klíčem k vzájemné shodě.
  • Už během poptávky můžete získat dojem o tvůrci webu, jeho procesu a komplexnosti přístupu.
  • Již z vašeho prvního jednání či poptávky by vám mělo být jasné za co všechno vývojáři platíte a co k čemu využijete?

  Staňte se mým klientem a výše uvedené body nebudete muset řešit. Zakládám si na poctivém a zodpovědném přístupu.

  Zde velmi záleží na složitosti zadání. Obvykle web do 10 stránek může být hotov již od 14 až 30 dnů od dodání všech podkladů (obrázky, texty, přístupy).

  Můžete si také objednat zrychlenou tvorbu webu co se řídí jinou hodinovou sazbou. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte: proklikem na  bezplatnou konzultaci email info@marketingovagaraz.cz a telefonem +420 773 248 888. Děkuji

  Řešíte otázku jak po realizaci web dále obsluhovat? Jak přidávat fotky, měnit texty či přidávat služby a měnit parametry webu? 

  Již během první konzultace se domluvíme kdo by dělal případné změny webu. Pakliže si budete chtít web obhospodařovat z vlastních zdrojů mám řešení. 

  Proškolím vámi pověřenou osobu. Ta se dozví základy obsluhy webu buď formou předtočených videí či přes teamviewer nebo osobně.

  Chcete mít čistou hlavu a nechat správu webu na mě? Rád se o to postarám. Starám se i o jiné weby co jsem netvořil já ale běží na systému WordPress. Proto neváhejte mě oslovit se správou Vašeho webu.

  Textový obsah do webu si můžete dodat z vlastních zdrojů. Pakliže si objednáte SEO optimalizaci webu, je možné, že texty po dohodě vhodně doplníme o klíčová slova a provedeme další editace. 

  Také je možné si objednat tvorbu textů tzv. copywriting ode mě. Výhodou je, že veškeré texty připravím k odsouhlasení a vy se můžete věnovat něčemu lepšímu.

  Co by byl web bez obrázků. Ty mají celou řadu důležitých funkcí. Pomáhají distribuovat text, mají své místo v grafice a celkovém vzhledu webu. Také jsou velmi důležité pro vyhledávače a následnou SEO optimalizaci webu

  Pojďme se podívat kde takový obrázek do webu sehnat.

  Pakliže máte své fotky tak je vystaráno a je to ta nejjednodušší cesta.

  Další cestou jak získat fotky je ode mě. Věnuji se fotografování a také mám i partnerské fotografy. Máte k focení lidi, šperky, nebo velkou skříň poradíme si. Objednejte si mé fotografické služby.

  Další cestou je foto banka. Tam najdete běžně dostupné a obecné fotky na celou řadu témat. Rád Vám některé poradím či ukáži jaké jsou možnosti.

  Hodinová sazba pro výrobu webu

  V průměru se v Marketingové Garáži setkáte se sazbou 600 Kč/hodinu (nejsem plátce DPH)

  Základní cena webu

  • má do třech stránek
  • jeho vzhled je upravený pro mobil
  • má doménu a hosting
  • vlastní emailovou schránku
  • kontaktní formulář

  Takto vybavený web od Marketingové Garáže pořídíte již od 6 900 Kč

  Při tvorbě webu a také grafiky beru v úvahu moderní trendy ale také osvědčené postupy a zavedenou praxi. Ta se týká těchto oblastí :

  • Rozmístění prvků
  • Použití barev a fontů
  • Zasazení textů a obrázků po webu
  • Responsivní stránka webu (mobilní a různě velké obrazovky)
  • Kreativita a design

  Nechte mi na sebe kontakt

  Webové stránky pro developerský projekt Vila Sakura Praha moderní web design responsivní tablet verze

  Zanechte mi své telefonní číslo a já vám zavoláme zpět s nejlepší nabídkou.