Marketingová garáž

Webové stránky pro REMONEX s.r.o.

Společnost Remonex a její jednatel pan Šulc mě oslovily s poptávkou přepracování již existujícího webu. 

Cílem redesignu byla lepší přehlednost webu, poutavý a přehledný design a také tvorba loga.

O klientovi

V REMONEX s.r.o. Vám pomohou s kompletním řešením Vašich exteriérů. Sídlí ve městě Rakovník. Tam od roku 2008 zajišťují dodávku a montáž vaší terasy, pergoly, altánu, zasklívací systémy, garážová vrata, brány a oplacení i zábradlí pro váš radostný pobyt venku, na zahradě a v okolí domu.

Výzva

Společnost Remonex a její jednatel pan Šulc mě oslovily s poptávkou přepracování již existujícího webu. 

Ten běžel na již nevyhovujícím řešení. Bylo tedy nutné navrhnout novou organizační strukturu co by odpovídala aktuálním potřebám, portfoliu služeb a trendům.

Součástí řešení bylo i vylepšit celkový vzhled webu tak, aby se stal dalším prezentačním nástrojem firmy.

Jednou z dalších výzev bylo vylepšit také pozici webu ve vyhledávačích Google a Seznam pomocí SEO optimalizace. Web se poměrně špatně ukazoval ve vyhledávačích.

Během vstupní konzultace zdarma jsme se s panem Šulcem dohodly na tvoře loga, které zatím nikde nefigurovalo  a bylo třeba ho kompletně vymyslet, navrhnout a nasadit do prezentace.

Cílem redesignu již existujícího webu byla jeho lepší přehlednost, poutavý a přehledný design a také tvorba loga.

Řešení

Ihned po konzultaci aktuální situace a očekávání REMONEXu následovali grafické návrhy na tvorbu loga a na web design nových stránek.

Návrh zohledňoval učesání organizační struktury webu s důrazem na služby a řešení a zaměření na užitečnost webu.

Zadání klienta

Přehledná prezentace

Původní webové stránky společnosti Remonex byly vytvořené ve velmi omezené šabloně co neumožňovala dostatečně vyniknout grafice a pěknému zobrazení na mobilních zařízeních. 

Součástí objednávky webu bylo 

SEO optimalizace

Vyhledávače
jsou naše

Kromě dalšího marketingu jsme chtěli být dobře vidět ve vyhledávačích. Proto jsem před realizací copywritingu, tedy textů pro web, udělal analýzu klíčových slov.

Díky těmto krokům mohla být provedena SEO optimalizace s důrazem na klíčová slova ze zjištěné analýzy

Web design

Grafika
a to ostatní

Dobrá orientace a přehledný web design bylo hlavní a první na věc na čem jsme se s panem Beránkem shodli. 

Responsivní web

Žádná velikost obrazovky nám není cizí

Webové stránky co se skvěle zobrazí v mobilu nebo tabletu.  Responsivní design je příslibem že i narůstající zájem o bezchybné zobrazení webu v mobilu přispěje ke spokojeným uživatelům. Citelně se také podílí na celkové návštěvnosti webu právě od mobilních uživatelů.

Hodnocení spolupráce

Mohu jen doporučit

Používali jsme webové stránky ve smyslu "udělej si podle šablony sám", avšak vzhledem k mému časovému vytížení se ukázalo jako nemožné se o stránky starat tak, aby byly vždy aktuální a držely, co se designu týká, krok s dobou.

Proto jsem využil vyhledavač Google, který naší firmě našel pana Bichnera, kterého jsem posléze oslovil. Nu a měli jsme troufnu si říci štěstí, protože od té doby běželo vše jak se říká “jako po drátku”.
<br>Následovala osobní schůzka, po vyslechnutí našich představ nám byly podány návrhy jak by mohl web vypadat, nu a po odsouhlasení námi vybraného již běžela samotná realizace, kdy mi byl pan Bichner neustále k dispozici a až do spuštění ostré verze webu jsme úspěšně a velmi promptně řešili každý detail. <br>Vše se odehrálo v řádu několika málo týdnů, a k naší plné spokojenosti. Proto panu Bichnerovi velice děkuji a mohu jen doporučit využití jeho služeb i dalším klientům.

Jiří Šulc Majitel v REMONEX s.r.o.

Nechat na sebe kontakt

Webové stránky pro developerský projekt Vila Sakura Praha moderní web design responsivní tablet verze

Zanechte mi své telefonní číslo a já vám zavoláme zpět s nejlepší nabídkou.