Víte jaká loga jsou trendy?


Pomohu vám s návrhem, úpravou a realizací loga buď z mého nebo vašeho návrhu

Popis služby tvorba loga

Navrhuji poutavá loga pro firmy i produkty v profesionálních programech s nápadem a kompletním servisem. Chcete kompletní návrh za super cenu? Pět návrhů do 24h za 900,- logo navíc zasadím do firemního prostředí. Tvorba loga na míru. Nechte si udělat návrh.

Přínos loga

Logo odliší zboží nebo službu, napomůže si ho lépe zapamatovat a logo dokáže říct o co se jedná. Logo můžete zapojit na sociálních sítích, eshopu, webu, vizitce nebo v podpisu emailu.
tvorba-loga-levne-cena-pro-praha-firmy

Pár faktů k logu


  • K logu se vztahuje příběh, barvy a vjem.
  • Logo si máme zapamatovat a spojovat si ho s firmou.
  • Aby Logo mělo dobrý nápad, působivou kombinaci barev a co největší množství formátů a velikostí je třeba aby tvorba loga byla pečlivě odladěná a logo bylo na co nejvíce místech.
  • Správně zvolená tvorba loga napomůže dostat se do povědomí. Co více zapůsobí, dodávka s  nálepkou telefonního čísla na dveřích, či obrázek vedle čísla který jasné popisuje co firma dělá? Může to být vodovodní kohoutek a u něj stranový klíč... Buďte jasní a čitelní pro ostatní. To podpoří Vaší osobní značku Váš brand více také v blogu.
  • Kde má být vaše logo? Na www stránkách na facebooku, linkedInu, youtube kanálu na vizitkách, fakturách, firemním autě či na propagačních předmětech.
Tvorba loga

 Benefity loga od Marketingové garáže


 

První série návrhů loga do 24 hodin
V jednom návrhu dodávám až tři různé varianty loga
Až tři úpravy návrhů loga v ceně
Logo již od 500 Kč

Co si předem promyslet ?


Kde logo bude jsou to vizitky web nebo sociální sítě ? Každé místo má specifickou velikost. Bude dlouhé logo vhodné do malého pole například na Facebooku ?

FAQ


Nejčastější otázky kolem tvorby loga

Jakou by mělo mít velikost moje logo?

Dobré je vzít v úvahu kam všude logo použijete. Na Facebook je ideální velikost loga v profilové fotce 180x180 ale zobrazuje se v rozměru 160x160 proto je dobré se poradit a tvořit logo ve správné velikosti kam ho chcete použít. Využijte mé bezplatné konzultace pro správnou velikost vašeho loga.

Konzultace


Chcete více návštěv na vašem webu ? Nebo snad nejste spokojení s vaším současným webem ? Nebo chcete něco jiného ? Napište mě a uvidíme co se dá vymyslet.