Tvorba www stránek Kladno s budoucností a přehledným ceníkem bez vytáček. Vyrobím bezproblémové webové stránky pro region Kladno a Praha.

Tvorba www stránek Kladno
Tvorba www stránek Kladno

Výroba webu s referencí

 

Webové stránky s benefity

WEB PŘIPRAVENÝ PRO KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ

Vaše stránka se bezpečně ukažte v tabletu, mobilním telefonu nebo na Smart TV

OCHUTNEJTE JAKÁ JE TVORBA WEBU S UX

User experience bude i na vašem webu. Jde o hladké provedení návštěvníka stránek, přehledné a logické uspořádání webu a intuitivní ovládání bez hádanek pro uživatele.

CENÍK TVORBY WEBU PODLE VAŠICH MOŽNOSTÍ
Web o pěti stránkách už od 4 000 Kč Pravidelná správa webových stránek už od 300 Kč / měsíc Logo pro váš web už od 900 Kč Marketingová podpora PPC už od 750 Kč / měsíc + Kredit

Jaký bude váš cíl na webu ?

Cena za tvorbu webu

FAQ dotazů kolem tvorby webů

Tvorba webu cena

Základní výroba webu o pěti stránkách vyjde od jednotek tisíc ale v průměru slušný web vyjde v rozmezí od 4 000 - 20 000 Kč. Je responsivní, má prvky UX optimalizace je napojení na analytické nástroje a připravený pro optimalizaci pro vyhledávače.

Jak tvorba www stránek probíhá

Především podle vašich představ. Vhodné je odpovědět si na otázky jaké cíle má web plnit a co udělat pro jejich splnění. Zpočátku navrhnu wireframe tedy strukturu webu co kde bude. Také jak jednotlivé stránky budou na sebe navazovat, dále jaké budou textace, prvky UX tedy aby web byl pochopitelný a také zasazení celého webu do vaší firemní komunikace. Pak se věnuji testování a odladění. To je časově nejnáročnější krok.

Kolik času potřebuji na tvorbu webových stránek

Pro to aby váš web byl efektivní je nezbytná pečlivá příprava, stanovení si cílů webu a krok za krokem dosahovat jednotlivých cílů webu. Weby do pěti stránek se dají zvládnout i za tři dny a ty složitější i více stránkové se počítají na týdny až měsíc odlaďování. Ale neprotahuji to ! Základní strukturu webu zvládám během čtrnácti dnů.

Končíme společně jak je web hotový

Může ale nemělo by to tak být. Je dobré web dále udržovat aktuální a pracovat se statistikami tak, aby webová stránka přispěla ke splnění vašich cílů. To bez další péče je takřka nemožné. S nastartováním webu a jeho údržbou klikněte na více o službě správa webových stránek.

Tvorba www stránek Kladno a nedílné součásti prosperujícího webu


Spuštěním webu máte za sebou důležitý krok, být na webu. Dalším krokem je web rozvíjet a pracovat na jeho další popularizaci

OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE SEO

Je vaše webová stránka vidět ve výsledcích vyhledávačů? Kontroluji ta nejnavštěvovanější místa. Ukažte se na největších vyhledávačích.

SPRÁVA INTERNETOVÝCH STRÁNEK

Jak často provádíte aktualizace webových stránek? Správa webu je klíčová pro uživatelskou zajímavost (UX) vašich internetových stránek a i pro vyhledávač. Cena správy webových stránek vám dá smysl.

INTERNETOVÝ MARKETING

Chcete obsadit nejlepší pozice v nejrozšířenějších vyhledávačích? Poznáte kde je pro váš obor to pravé místo, za použití nejmodernějších a rentabilních kampaní.

TVORBA LOGA

Máte na webu logo? Plní vaše očekávání profesionální prezentace? Doplňuji webové prezentace o poutavá loga která buď tvořím nebo i upravuji tak aby byla poutavá a podtrhla vaše cíle.