Buďte na sítích profík


Vybudujte skupiny fanoušků kolem vaší firmy. Nechte je sledovat vás, hodnotit, zapojovat se a sdílet.

 

Popis služby sociální sítě

Poradím vám které sociální sítě použít pro váš obor. Na síti vytvořím profil, nastavím ho, doplním copywritting textace, grafiku a to tak aby síť zapadla do vaší firemní komunikace.

Přínos služby sociální sítě

Sítě slouží k rychlé a efektivní komunikaci mezi firmou a uživateli. Hlavním důvodem proč tam být je že tam je vaše cílová skupina. Kolik jí tam je to zjistíme. Jak s ní komunikovat to vám napovím.
Hlavně jde o to pravidelně přispívat aby váš profil žil, díky tomu můžete oslovovat současné klienty i ty nové a připomínat se jim. To znamená že podporují váš Brand. Také slouží jako dobrý zpětný odkaz pro vyhledávače a jim podobné.
Nejaktuálnější info o sociálních sítí naleznete v #Blogu
sociální sítě

Nejznámější sociální sítě


Dám vám důvod být na té správné, tam kde je vaše cílová skupina
Facebook
Google +
Google Moje Firma
LinkedIn
Twitter
Instagram

FAQ 


Nejčastější otázky kolem sociálních sítí

Kolik stojí vytvoření profilu na sociální sítí

Dost individuální věc. Ale upřímně, vytvoření facebookového profilu průměrné složitosti je v průměru od 500-1000 Kč dost podobné cifry se týkají ostatních sítí. Jedná se o vytvoření uživatelského účtu sítě, dostavění profilu podle dostupných informací a obrázky dle dohodnutého rozsahu.

Kolik času zabere nastartování sociální sítě?

Jednotky hodin. Pokud máte rozmyšlený obsah, představu o grafice kanálu a máte dostupné grafické podklady tak jsou to jednotky hodin.

Kolik stojí správa profilu sociální sítě?

Opět jedna z dobrých otázek. Záleží na tom jak často chcete ode mně na sítě přispívat, jaký obsah chcete tvořit a na kolika sítích ho chcete distribuovat. Ale mohu říct že při správě jedné sítě a při frekvenci pěti příspěvků měsíčně si neřeknu pod 500 Kč.

Které sítě jsou pro mou firmu ty nejlepší?

No tak na to není jednoznačná odpověď. Každá síť má svou klientelu. Ta je v něčem jiná. Proto si u mě můžete objednat průzkum která síť je pro vás nejrentabilnější z pozice potencionálního množství sledovatelů vašeho profilu, z pozice vašeho oboru či jiných kritérií.

Konzultace


Chcete více návštěv na vašem webu ? Nebo snad nejste spokojení s vaším současným webem ? Nebo chcete něco jiného ? Napište mě a uvidíme co se dá vymyslet.