Jste ve svém regionu vidět pokud jste pobočka, prodejna nebo místní služba


Republika, město, městys, vesnice i ulice. Tam všude můžete být vidět díky lokálnímu marketingu.

 

Popis lokálního marketingu

Použiji ty správné komunikační kanály tak aby upozornili na místní působení vaší firmy, dobrou dostupnost či super recenzi. Vytvořím lokální a cílený obsah. To je služba lokální marketing.

Přínos lokálního marketingu

Bude se o vás vědět. Najdete se ve vyhledávačích na lepší pozici. Ve vašem regionu získáte výhodu kterou ostatní firmy nemusí mít protože nepoužívají lokální marketing.

Kde dělat lokální marketing


 

Google Moje firma
Google mapy
Google AdWords
Facebook
Twitter
LinkedIn
Seznam mapy
Firmy.cz
Sklik

Stačí říct ve městě truhlář a všichni ví kde vás najít? 


Když se vryjete do paměti a použijete k tomu lokální marketing

Konzultace


Chcete více návštěv na vašem webu ? Nebo snad nejste spokojení s vaším současným webem ? Nebo chcete něco jiného ? Napište mě a uvidíme co se dá vymyslet.

FAQ


Nejčastější otázky kolem lokálního marketingu

Kolik stojí lokální marketing? 

Investice se skládá z jednorázové částky za založení jednotlivých sítí, katalogů a míst a z měsíční částky za práci s těmito místy, jejich aktualizací a údržbou. Ceny tvořím individuálně dle vzájemných očekávání a objemu práce.

Už lokální marketingu využívám. Převezmete jej a rozšíříte ho?

Ano, to se dá zařídit. Je nezbytné použit konkretní skladbu míst kde je efektivní se prezentovat a vzít v úvahu regionální záběr těchto míst. Možná bude třeba jistá korekce ale i o to se postarám.

Jak dlouho trvá nasazení lokálního marketingu?

Při použití analytických nástrojů lze výsledky už od prvního týdnu. Některé trvají i déle to je v závislosti na algoritmu se kterým pracují a na umu realizátora. Pokud chcete profesionální realizaci s výsledky napište si o bezplatnou konzultaci.

Musím dělat lokální marketing pro každou pobočku? 

Ano protože každá pobočka pracuje s jinou adresou tak proto je vhodné pracovat s každou lokalitou zvlášť. Podle počtu poboček vám vytvořím množstevní slevu.