Internetové stránky

 

Správná a ucelená webová prezentace která má uspět v oboru i v konkurenci


Začněte už teď s Marketingovou garáží a vašemu webu nebude chybět kvalitní obsah, promyšlená struktura webu, propojení s největšími vyhledávači, regionální marketing a i poutavá grafika 
Tvorba webu

Stránka která reaguje na poslední trendy je upravená pro otevření v chytrém telefonu i tabletu, je čtivě otextovaná a generuje návštěvnost.

Optimalizace pro vyhledávače SEO

Nechte váš web najít. Zapojím ho tam kde má největší šanci uspět, do nejrozšířenějších vyhledávačů Google a Seznam a odliším ho tam od vaší konkurence. Použiji klíčová slova, link building a webovou analytiku.

Správa webu

Šetřete čas, svěřte svůj webu profíkovi. Postarám se o akční, pravidelný a čtiví obsah webu a tím zvýším jeho návštěvnost.

Lokální marketing

Nechte mě oslovit Váš region, město, městys nebo jen vaší ulici. Pracují s regionálními sdělovacími prostředky, katalogy a vaší lokalitou tak aby jste uspěli například i jako místní prodejna.

Internetový marketing

Oslovte více klientů ve vyhledávačích, sociálních sítích a partnerských webech a díky přesný reportům poznáte kde je Vás zákazník, co ho zajímá a jak se rozhoduje.

Konzultace


Chcete více návštěv na vašem webu ? Nebo snad nejste spokojení s vaším současným webem ? Nebo chcete něco jiného ? Napište mě a uvidíme co se dá vymyslet.

VÝROBA BANERŮ KLADNO, PRAHA